Як вибрати проектор

4-30-2021

Все залежить від того, як ви будете його використовувати.  Наші компактні настільні та портативні проектори легко переносити туди, куди вам потрібно. Наприклад, з одного залу для засідань в інший. Для більш просторих приміщень, таких як лекційний зал, вам знадобиться пристрій з більшою світловіддачею, передовими функціями і широкими можливостями підключення, як в наших інсталяційних проекторах. Також рекомендуємо замовити    інтерактивна панель на сайті по доступним цінам та високої якості .

Інсталяційні проектори більше, яскравіше і важче, але завдяки їх конструкції ви зможете вмонтувати їх в стіну або в стелю. Якщо вам потрібен проектор, який легко переносити з класної кімнати в громадське приміщення, то вам відмінно підійде портативна модель. Наприклад, легкий і компактний проектор vpl-cwz10 з яскравістю 5000 люмен і функцією швидкого запуску.

Для фокусування уваги аудиторії в невеликих приміщеннях особливо важливо яскраве і чітке зображення.

Наші перші в галузі компактні лазерні проектори з яскравістю 5000 люмен ідеально підходять для цього-з функцією миттєвого включення / вимикання і потребою в мінімальному обслуговуванні ви можете проводити зустрічі і уроки без проблем.

У великих приміщеннях, наприклад аудиторіях і церквах, проектор краще встановити подалі від екрану. Якщо ви виберете проектор зі стандартним фокусом, вам потрібно буде врахувати розміри аудиторії, як розказано нижче.

Чим більше людей в кімнаті, тим більше повинен бути розмір зображення. Розмір зображення і відстань проекції є дуже важливими факторами, які слід враховувати, оскільки чим більше відстань проектора від екрану, тим менше яскравість.

Для аудиторії в 10-20 чоловік в невеликому конференц-залі повинно бути достатньо проектора з яскравістю 3000-3500 люмен. Універсальна модель vpl-cwz10 забезпечує проекційне відношення від 1,29:1 до 2,07:1 і 1,5: 1-2,2: 1, що дозволяє розмістити її в класних кімнатах і конференц-залах.

Для середніх конференц-залів або класних кімнат з аудиторією в 50 осіб підійде модель більшого розміру з яскравістю 5000 люмен. Лазерний проектор серії p з яскравістю 5000 люмен відтворює висококонтрастні і чіткі зображення, ідеально підходять для корпоративного та освітнього середовища.

Для аудиторії приблизно в 100 чоловік проектор з яскравістю 5000 люмен забезпечить чітке і виразне зображення. Лазерні проектори серії f випромінюють до 13 000 люмен – вони досить яскраві для великих лекційних залів, аудиторій та інших громадських місць.

Необхідна яскравість проектора також буде залежати від умов освітлення в кімнаті, в якій ви збираєтеся його використовувати. Чим яскравіше освітлення в кімнаті, тим яскравіше повинен бути проектор.

Якщо у вас є домашній кінотеатр, в якому можна повністю приглушити світло, то 1500 люмен буде достатньо. Однак в добре освітлених офісах досягти більшої контрастності можна завдяки моделі з яскравістю 3000 люмен. Наш проектор vpl-fhz58 передає зображення з яскравістю 4200 люмен, а моделі vpl-phz60 і vpl-phz50 забезпечують чітке відтворення картинки навіть в самих яскраво освітлених приміщеннях.

Зазвичай для кімнат з природним освітленням досить контрастності 3000:1, проте показник 5000: 1 забезпечить більшу чіткість як при денному, так і при штучному освітленні. Чим вище контрастність, тим чіткіше і природніше буде виглядати зображення. Проектор vpl-ex455 володіє контрастністю 20 000:1, завдяки чому зображення і текст завжди будуть виглядати чітко і деталізовано.

Тип вмісту, для якого ви будете використовувати проектор, впливає на необхідну роздільну здатність. Більш висока роздільна здатність позитивно впливає на якість графіки, що може бути важливим при проектуванні діаграм, тексту або відео високої чіткості.

Як правило, пристрій встановлюють по центру екрану в горизонтальній площині. Однак, якщо його необхідно змістити, об’єктив доведеться повернути, а зображення стане трапецієподібним. Моделі vpl-phz60 і vpl-phz50 оснащені механізмом зсуву об’єктива, завдяки чому зберігається якість і формат зображення, а проектор можна переміщати, не нахиляючи його.

Чудова якість зображення, надійна робота і ряд додаткових функцій, які відповідають будь — яким потребам, – відкрийте для себе весь наш асортимент проекторів.