Як вибрати квитки на автобус

8-4-2019

Как выбрать билеты на автобус
Майже у всіх наших автобусах можна зарезервувати місце. Це особливо стане в нагоді, якщо ви збираєтеся в дорогу не одні. Щоб провести всю поїздку поруч з вашими друзями і рідними, зарезервуйте для себе сусідні пасажирські крісла. Якщо в автобусі є така опція, ви дізнаєтеся про це під час бронювання квитка після того, як вкажете дані пасажирів. Ви також можете зарезервувати місце в будь-якому з наших пунктів продажу.
Також хочемо вам порекомендувати квиток на автобус
Нагадуємо, що наші пасажири в Росії поки що можуть резервувати місця тільки в процесі оформлення квитка на сайті або в додатку.
Ціна залежить від категорії місця і протяжності вашої поїздки. Дізнайтеся, скільки це буде коштувати.
Номер вашого місця буде зазначений у квитку. В автобусах, де є можливість зарезервувати місце, такі крісла позначені наклейками темно – сірого кольору — вони розташовані на рівні очей на полиці для ручної поклажі.
Ви можете зарезервувати місце тільки під час купівлі квитка. На жаль, поки що немає можливості зробити це вже після того, як ви оплатили квиток. Зате ви можете самостійно скасувати або змінити вибране місце.
Якщо ви подорожуєте групою, не потрібно резервувати місця окремо для кожної людини у вашому бронювання. Пасажири з вашої групи можуть обіймати будь-які місця, які ви зарезервуєте на всіх.
Якщо ви купили квиток на наш автобус, ви в будь-якому випадку отримаєте сидяче місце в порядку живої черги. В залежності від рейсу, ви можете зарезервувати або будь-яке місце в автобусі, або в окремих його лавах. В автобусах, де можна резервувати місце за вибором, номери таких крісел позначені наклейками темно – сірого кольору: ви побачите їх на полиці для ручної поклажі.
Щоб дізнатися, яке місце ви можете зайняти, перевірте ваш квиток.
Якщо ви нічого не резервували, але у вашому квитку зазначено місце з певним номером, будь ласка, займіть саме його. Якщо ви зарезервували місце і у вашому квитку не вказано його номер, ви можете вибрати будь-який вільний пасажирське крісло, яке позначено зеленої наклейкою (на рівні очей).
Місце, доступне для резервації, може бути тимчасово вільно, але його вже міг зарезервувати інший пасажир, який зайде в автобус пізніше на іншій зупинці. З цієї причини, будь ласка, займайте тільки те вільне місце, яке не можна зарезервувати (з зеленою етикеткою). Якщо ви хочете зайняти певне місце (наприклад, біля вікна), рекомендуємо прийти на посадку як можна раніше. Пасажири з обмеженими можливостями та пасажири з дітьми отримують пріоритет у виборі місця.
Якщо у вас рейс з пересадкою (включає дві поїздки), ви платите за резервування тільки одного, найбільш дорогого місця, а друге отримуєте безкоштовно.