Як вибрати інтер’єрного фотографа

5-18-2021

Красиві інтер’єрні фотографії, виконані професійним фотографом, потрібні агентствам нерухомості, приватним особам для продажу або здачі нерухомості, компаніям виконують обробку і ремонт в приміщеннях, офісах, ресторанах.  Хороші інтер’єрні фотографи  https://color-foto.com/#Kontakty-fotografa-v-Mockve завжди затребувані на ринку, але і ціни на інтер’єрну фотозйомку у них відповідні. З цього, далеко не кожен інтер’єрний фотограф готовий взяти не великий, не дорогий замовлення, або надати знижку на свої послуги. Зазвичай знижку на фотозйомку надають в тому випадку, якщо намічається довгострокове співробітництво між фотографом і замовником, або намічається досить великий обсяг роботи, наприклад треба відзняти інтер’єри мережі магазинів, або мережі готелів.

Якщо ви не велика будівельна компанія, не агентство, і не продаєте свою дорогу нерухомість, то швидше за все, вам не потрібні будуть послуги професійного фотографа інтер’єрів. В даний час, вартість інтер’єрної фотозйомки в москві становить від 5 000 рублів. Це якщо потрібно саме професійна фотозйомка. Далі ціна на фотозйомку буде тільки збільшується в залежності від обсягу, витраченого часу і кількості готових фотографій.

Не можна вибрати інтер’єрного фотографа тільки за принципом»хто дешевше”. За кожною ціною на зйомку криється безліч деталей, з яких і складається остаточна вартість. Всі ціни обговорюються, і остаточна вартість фотозйомки інтер’єру буде зрозуміла тільки після обговорення всіх деталей із замовником. Так само перед проведенням фотозйомки, може знадобитися попередній виїзд фотографа на об’єкт зйомки.

Для більшості клієнтів інтер’єрного фотографа, одним з найбільш ясних і зрозумілих аргументів в переговорах є ціна інтер’єрної фотозйомки. І чим нижче вартість зйомки, тим більше шансів фотографу отримати замовлення. Але треба розуміти, що за низькою ціною, часом ховаються довгі терміни на обробку матеріалу, низька якість фотографій і так далі. Не завжди фотограф, готовий виконати замовлення за мінімальну суму, це найкращий вибір.Інтер’єрна зйомка іноді виявляється непідйомною завданням для початківця фотографа, або фотографа, який не має достатнього досвіду в зйомці інтер’єрів. І скільки б замовник не заплатив за зйомку такому фотографу, результат буде один-якісних фотографій не буде! чи готові ви заплатити за фотозйомку 2 рази? для отримання якісного результату, вибирайте тільки професійних фотографів!