що таке кредит

6-30-2020

Що таке онлайн-кредит і які переваги він має?

На даний момент інтернет застосовується в різних сферах нашого життя, особливо з урахуванням карантинних заходів, які діють зараз на всій території України. З його допомогою можна знайти будь-яку інформацію, купити товар і замовити продукти харчування або медикаменти прямо собі під двері. А так само з ним вдається навіть оформити позику в борг, не виходячи при цьому навіть з дому.  Також хочемо порекомендувати   сплатити кредит у відділенні Нова Пошта  без проблем та великих комісій .

Особливості кредитування МФО

Слід зазначити, що головна особливість кредитування полягає в тому, що процедура займає небагато часу і не вимагається надання великого пакета документа. Навіть не потрібно надавати в організацію довідку про доходи. Таке широке поширення онлайн-кредит отримав завдяки тому, що отримати гроші можна в максимально короткі терміни. Розгляд заявки займає не більше півгодини і відбувається в автоматичному режимі.

Більшість мікрофінансових компаній надають кредит онлайн без відмови і дзвінків поручителів, кошти приходять на банківську карту, тому їх можна використовувати для того, щоб оплатити різні товари, послуги або просто зняти в найближчому банкоматі.Клієнт сам вирішує, яку суму йому потрібна і за який час він зможе її повернути.

Як отримати онлайн-кредит

Терміни і розміри подібних позик вибираються самостійно, але при цьому класичний варіант вимагається заповнення заявки, яка проходить перевірку в організації видачі кредитів. Все, що потрібно далі, – це чекати відповідь. Такі компанії практично завжди дають позитивну відповідь, а тому представлена послуга особливо популярна серед студентів і пенсіонерів. 

МФО зазвичай надають невеликі суми на короткий термін, але при цьому процентна ставка вище, що пояснюється тим, що не потрібно надавати жодних документів при подачі заявки.

Типи кредитів онлайн

Онлайн-кредитування, як правило, пропонується в трьох варіантах:

  • Мікрокредит. Являє собою швидке надання грошових коштів на невеликий проміжок часу, але під чималий відсоток. При цьому сума, яку може запропонувати кредитор, як правило, не перевищує 3000 гривень;
  • Експрес кредит. Використовується для позики в Мережі. У такому разі його сума може досягати 25000 гривень;
  • Великий онлайн кредит. Передбачає гроші на суму понад 25 000 гривень. Для його оформлення потрібно надати повний пакет документів.