Хто такі брокери?

7-18-2019

На це питання потрібно також обов’язково знати відповідь. Всі угоди трейдерів здійснюються всередині компанії. Як відомо, більшість спекулянтів втрачають депозит. З них брокер платить тим, хто робить правильні прогнози, а залишок залишає собі.
Рекомендуємо вибрати Рейтинг бинарных брокеров

Проте, не варто думати, що всі брокери шахраї. Багато стабільно виплачують гроші своїм трейдерам. Але є й ті, які охоче приймають інвестиції, але виплачувати відмовляються, придумуючи при цьому найрізноманітніші причини відхилення чергової заявки на висновок.

Крім того, зараз багато брокерів знаходяться під регуляцією різних організацій, які стежать за чесністю компанії. Якщо та вирішить обманом нажитися на своїх трейдерах, отримає величезний штраф і втратить ліцензію. Про що дізнаються інші користувачі, які хотіли б зареєструватися на сайті компанії.

Що таке бінарні опціони насправді? В першу чергу – це реальний спосіб заробітку. Так, ви не вийдете на реальну біржу, а ваші угоди жодним чином не позначаться на світових котируваннях торгуемого активу, але графіки чесних брокерів збігаються з реальними. Тому не варто думати, що кожен брокер вас хоче залишити без грошей, а самі опціони нічим не відрізняються від казино.