Як знайти своє призначення і реалізувати його

243

«Як знайти своє призначення?» напевно таким або подібним питанням задавався кожна людина в різні періоди свого життя. Відповідь на це питання знайти непросто, але, все ж, деякі змогли на нього відповісти, і їх життя наповнилася фарбами і сенсом. Людей, які знайшли своє призначення легко виділити з натовпу з палаючим очам і посмішкам, сповненим життєвої енергією. Їх рухи точні, а слова несуть тільки світлі думки, цим людям не треба нікому і нічого доводити, адже вони зайняті більш важливими справами – вони реалізують себе через призму свого покликання.

 

Здавалося б, що може бути простіше, знайди своє призначення і реалізуй його, але саме це вдається не багатьом. Існує ряд чинників, що заважають людині реалізуватися і ці фактори потрібно прибрати. Є ряд прийомів і методик, що дозволяють прискорити процес пошуку призначення і ними потрібно володіти і регулярно застосовувати.

Але навіть прибравши всі перешкоди і дізнавшись всі секрети пошуку потрібна ще одна найважливіша складова – це щире і всепоглинаюче бажання знайти своє призначення.

Для тих, хто здатний сміливо сказати: «Я хочу знайти своє призначення» створений практичний майстер-клас «Як Знайти Своє Призначення і Знайти Його». Цей майстер-клас буде проведено 19 червня в Києві.

Ось програма:

Тема призначення і сенсу життя піднімається учасниками на кожному тренінгу. Ця тема настільки актуальна, що вирішено провести окремий майстер-клас, в якому зібрано все, що необхідно людині для того, щоб він почав усвідомлено і пройшов процес своєї повної самореалізації.

Відвідавши цей майстер-клас, ви дізнаєтеся, що потрібно зробити для того, щоб знайти своє призначення, розгледіти його істинність серед інших дрібних, вторинних бажань і цілей.

Навчіться прибирати фактори, що заважають вашої самореалізації.

Отримайте простий алгоритм перетворення свого призначення у справу свого життя. Я поділюся з вами своїми секретами успіху, розповім вам як стати такими якими ви завжди хотіли стати.

 

Впевнений, що цей майстер клас потрібен всім, і 100% принесе практичну користь!

Приходьте самі і приводьте своїх знайомих.

У мене є три хороші новини для всіх тих, хто відвідає цей майстер-клас.

 

Хороша новина номер 1.

Вартість участі в майстер-класі символічна: всього 150 грн, і у вас є можливість зменшити цю вартість. Перешліть своїм друзям посилання на цю сторінку, або додайте в свої соціальні мережі (дивись нижче).

Для групи з 3-х і більше осіб, вартість участі 100 грн (за 1 людину).

 

Хороша новина 2.

Прийшовши 19 червня у Київський будинок вчителя, ви відвідаєте не один, а цілих 3 майстер-класу. Мої друзі і колеги проведуть для вас ще два своїх майстер-класу.

Вас чекають:

Майстер-клас: «Прийоми створення приємних знайомств і корисних зв’язків» від майстра комунікації Євгена Теплякова.

Майстер-клас: «Природа Чоловіка і жінки, секрети до розуміння один одного» від чарівниці побудови взаємин Лії Хоми.

 

Хороша новина 3.

Всі учасників чекають подарунки і сюрпризи від психологічного центру «Розвиток».

Я навмисно не буду розповідати про те, які це будуть подарунки, нехай це буде відмінним сюрпризом для всіх учасників.

 

У результаті ми маємо:

1. 19 червня (неділя) всі вирушають у Київський будинок вчителя (вул. Володимирська, 57)

2. Життєво важливий майстер-клас і практичні знання.

3. Ще 2 майстер-класи вам в подарунок і підтримку.

4. Вартість участі 100 грн!

5. Подарунки для всіх учасників.

 

Інформація про майстер-класах: http://razvitie.com.ua/festival.html

 

Записуйтеся: (044) 228 55 32 або на сайті www.razvitie.com.ua

 


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається