Як стати мільйонером займаючись улюбленою справою

283

«Для того, щоб досягти максимального успіху, людині необхідно щиро стати самим собою»

Євген Дейнеко.

 

 

Як стати мільйонером займаючись улюбленою справою

Всім відомо, що то багато хто з нас відчувають тотальну незадоволеність своїм життям. Мотиваційні спікери і позитивні книги навперебій кричать: «Знайди своє покликання, це важливо!», але як це зробити вони не розповідають.

 

Я вважаю, що людина знаходить своє щастя в процесі реалізації свого покликання. Тільки рухаючись в правильному напрямку і займаючись Вашим улюбленою справою, Ви завжди будете сповнені сил та енергії, будете отримувати задоволення і насолоду від життя.

 

Хочу поділитися з вами уривком з книги Джо Виталле. В цьому уривку, ви можете побачити, як на живих прикладах 1500-та людина працює творча сила вибору свого покликання, як потужно вона проявляється і змінює життя звичайних людей.

 

«Двадцять років тому Скралли Блотник проводив дослідження, в якому взяли участь півтори тисячі людей. Учасники експерименту розділилися на дві групи. Група А вважала, що спочатку слід заробити гроші, а потім займатися тим, до чого лежить душа. Ця група налічувала 1245 осіб. Група Б складалася з 255 учасників, які збиралися займатися тим, що їм цікаво, і вірили в те, що гроші самі прийдуть до них згодом.

 

Що ж з ними сталося за цей час?

 

Сто один учасник експерименту став мільйонером. Причому лише один з них був представником групи А. Інші сто входили тоді до групи Б і мали намір займатися улюбленою справою в надії на швидке збагачення. Ось вам ще один секрет притягування грошей.

 

Про що ви думаєте про гроші, або про те, що вам по душі?»

Joe Vitale “The Attractor Factor”

 

Як знайти своє покликання?

 

Хтось починає замислюватися над цим питанням ще в дитинстві, а хтось тільки після 40 років. Але скільки б Вам не було років, знайте, ніколи не пізно змінити ваше життя в кращу сторону! Здавалося б, що може бути простіше? Знайди своє покликання і реализовывай його! Але це вдається не багатьом, бо не всі знають, як це зробити на практиці.

 

Я особисто підготував практичні прийоми та методики, які дозволять Вам включити і прискорити процес пошуку свого покликання. Я навчу Вас володіти цими прийомами і регулярно їх застосовувати на практиці. Також існують причини, які заважають людині реалізуватися і ці причини потрібно буде прибрати. Але, навіть якщо ми приберемо всі перешкоди і дізнаємося всі секрети пошуку, потрібно найважливіше – це сильне і щире бажання знайти своє покликання. Тому, якщо Ви дійсно, а не тільки на словах, хочете знайти своє покликання в житті, займатися тільки улюбленою справою, тоді прочитайте цей текст до кінця і реєструйтеся на цей тренінг прямо зараз!

 

Знайди своє покликання: http://dengi.deyneko.com.ua/trainings_prizvaniye.html

 

Вперед, до свого покликання! Ваш час настав!

 

Євген Дейнеко, тренер успішних людей.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається