Як оточення впливає на ваш бізнес.

207

Коли ви працюєте поодинці і свої доходи заробляєте самостійно, то на вас впливає тільки ваше оточення. (див. пост Хочеш збільшити доходи – міняй оточення розумно)

Але, якщо у вас є колектив, партнери, команда, то потрібно розуміти, що на ваш бізнес впливає кожна людина включений в процес. Партнери впливають на наші амбіції і величину цілей. Переконання і віра команди створюють результати всього бізнесу в цілому. Від кожного окремого працівника залежить результат на його відтинку роботи і в цілому весь результат компанії.

Наведу приклад:
До мене звернулася велика компанія, яка займається продажем інтернет послуг, з проханням провести тренінг для своїх менеджерів. Під час збору інформації я помітив явну тенденцію того, що менеджери і самі керівники вважають свій товар дуже складним для продажу. Оскільки я сам маю досвід спілкування з подібними послугами і не вважаю це складним, я перевірив ще раз свої здогади і запитав, чи є у компанії люди, які легко продають ці продукти.

Таких людей виявилося двоє, я провів окрему бесіду з кожним з них.
У ході бесіди стало очевидно, що вони ставилися до продукту компанії легко і вважали, що нічого складного в ньому немає. Як наслідок своїх переконань, їх продажу були на 50 -70% більше, ніж у середньому в компанії.

В результаті, був проведений тренінг , де внеслися корективи у ставлення до продукту у менеджерів і рекомендації, один з найуспішніших менеджерів був призначений керівником відділу продажів.

Ефект від зміни переконань: збільшення продажів на 48% за перші два місяці.

Як відстежувати і проробляти подібні негативні блоки і переконання, ми будемо вчитися на тренінгу «Грошовий Магніт».

Як одна людина розвалив весь мій бізнес.

Якось восени, я взяв на посаду секретаря одну дівчину. Щоранку я чув історії про те, які пригоди траплялися з нею по дорозі на роботу: то водопровід провеет, то маршрутка потрапить в аварію… Я, як психолог, просто відзначав про себе ці моменти, але не втручався.

Я також помітив, що з приходом цієї дівчини мій бізнес, почалися неполадки в процесах. Вже через тиждень, відбулися явні неприємності в моєму бізнесі і, тоді довелося вперше задуматися про причини того, що відбувається.

Буквально через 2 тижні розвалилося все, що я створив, всі зв’язки, домовленості, відносини з партнерами почали руйнуватися як картковий будиночок. Розвалилося все, на всі 100%! Я просто був в шоці від того, що відбувалося. Підводили навіть ті, в кого я ні на секунду не сумнівався… Складалося таке враження, що хтось дуже сильно «наворожив» на невдачу.

Короткий аналіз стану справ вказав мені на «невдачливу карму» моєї нової співробітниці. Довелося дівчину терміновим чином звільнити. Тільки після цього почала вирівнюватися.

Вам може здатися, що я перебільшую роль однієї людини в такій ситуації, але в своєму досвіді бізнес консультацій я стикався з випадками, коли лише одна людина впливав не тільки на середній бізнес, а і розвалював великі компанії.

Висновок:
Будьте уважні до тих людей, з якими ви будуєте свій бізнес. Вони можуть вам допомагати своїми переконаннями, а можуть і гальмувати.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається