Розвиток логічного мислення

537

Пам’ятаю як в 10 класі зайшов у перші в тренажерний зал. Дивлюся на раскачанных мужичків, як «бувалі» з легкістю маніпулює штангами, великими гантелями і в таємниці мрію бути таким же.

Після невеликої розминки, перше вправи було жим штанги лежачи. Тренер з упевненістю зняв всі млинці (ваги) і каже: «Роби 8 разів». Мене обурило повна відсутність ваги, адже тільки переді мною був хлопець трохи старший за мене і він легко витискав 50 кг. Тренер поспішив заспокоїти мене і запропонував спробувати. Я ліг на лавку і спробував підняти порожній гриф. Зробивши одне вижимання, я чітко відчув, що ця процедура виявилася для мене дуже важкою…

 

З тих пір, я добре запам’ятав слова тренера: «Ти зможеш вичавити багато, але м’язи потрібно тренувати регулярно, наполегливо, поступово нарощуючи вагу. Не мине й пів року, як ти зможеш вичавити більше ніж той хлопець, якого ми бачили на цій лаві до тебе. Тренуйся і ти досягнеш багато чого».

 

Подібний принцип можна сміливо застосовувати в усьому, чому необхідно вчитися.

 

Піаніст годинами тренує пасаж однієї руки, для того щоб під час концерту показати своє віртуозне майстерність. Всі захоплені його грою, і тільки мама пам’ятає, як звучала перша клавіша під дитячою рукою майбутнього майстра.

 

Гарний математик без праці орудує масивами цифр в своєму розумі, і навіть не згадує про те, як довго він робив домашнє завдання з алгебри в шостому класі.

 

Бізнесмен вміло керує величезними масами людей і проектів… і це все завдяки тому, що колись у його руки потрапила «Азбука», і все почалося саме з неї.

 

Розвивайте своє логічне мислення.

 

Мозок людини-це така ж м’яз тіла як багато інших. Мозок можна і потрібно тренувати.

Нижче ви знайдете добірку ігор на розвиток навички логічно мислити.

Тренуйте свій мозок, бавтеся, розважайтеся.

 

 

Збірник ігор «GameLand V1.0»
— Морський Бій
— П’ятнашки
— Сапер
Завантажити

 

 

Головоломка «Chess Lines»
Комп’ютерна гра, в якій комп’ютер викидає на ігрове поле шахові фігурки, а граючий вибудовує їх в однорідні ряди, пересуваючи згідно з шаховими правилами. Ряди довжиною 5 і більше фігур «згорають». Мета гри — протриматися якомога довше в поєдинку з комп’ютером і набрати при цьому максимальну кількість очок.
Завантажити

 

 

Головоломка «Шаховий кінь»
Використовуючи коня необхідно проскакати по шахівниці (8 х 8 клітин), побувавши на кожній з 64 клітин.
Завантажити

 

Логічна гра «Mustang»
Гра ведеться на шаховому полі. Комп’ютер керує конем, а Ви — «армією» слонів. Фігури переміщуються по черзі за правилами шахів, але збиття не допускається. Ваше завдання — створити патову ситуацію, тобто заблокувати наступний хід коня.
Завантажити

 

Логічна гра «П’ятнашки» (версія 1)
Завантажити

 

 

Логічна гра «П’ятнашки» (версія 2)
Ця програма — відома головоломка «п’ятнашки», але з деякими доповненнями (ви можете грати на полі довільного розміру, але найголовніше те, що поле гри — циліндричне, т. е. лівий край поля як би склеєний з правим).
Завантажити

 

Логічна гра «П’ятнашки» (версія 3)
Ця програма — відома головоломка «п’ятнашки», але з деякими доповненнями (ви можете грати на полі довільного розміру, але найголовніше — поле двошарове).
Завантажити

 

Логічна гра «Мінус-кубики»
Ця програма — одна з варіацій на тему головоломок під загальною назвою «мінус-кубики». «Мінус-кубики» це ціла серія ігор, основою якої стали «п’ятнашки». У всіх іграх цього типу на полі розташовані фішки або кубики таким чином, що одна клітина поля залишилось порожній. Використовую цю клітину як допоміжну необхідно розставити фішки або кубики в інших клітинах у визначеному порядку.
Завантажити

 

Колекція 2D «Мінус-Кубиків».
Суть гри — як в пятнашках — переміщаючи кубики на вільне поле, зібрати всі кубики в певному порядку. Гра ведеться на різних полях — від самого простого 3×3, до полів розміром 7×7. У даній версії гри 115 завдань — від найпростіших до самих складних, але мета у всіх завданнях однакова — зібрати кубики в певній послідовності. Гра не є аркадою, тобто Ви можете вибрати, і грати в будь-яке завдання.
Завантажити

 

Логічна гра «Хрестики-Нулики 3D»
Гра розрахована на 2-х гравців. В якості вашого суперника виступає комп’ютер. Ходи здійснюють гравцями по черзі. Під час свого ходу гравець може поставити свою фішку в будь-яку вільну клітину на полі. Перемагає гравець, який поставив 4 фішки в ряд (по будь вертикалі, горизонталі або діагоналі в 3-мірному просторі поля).
Завантажити

 

Логічна гра «Krest»
«Krest» — це маленька гра в «хрестики-нулики», знайома кожному з раннього дитинства.
Завантажити

 

Логічна гра «Хрестики-Нулики»
Класичний варіант гри.
Завантажити

 

Логічна гра «Advanced Gomoku»
Варіант логічної гри «Хрестики-Нулики» — Advanced Gomoku. Головна особливість гри — це можливість грати на нескінченному полі! Якщо ви будете довгий час боротися зі своїм опонентом, і ніяк не зможете виявити переможця, то вам допоможе краще орієнтуватися в грі міні. Ще є можливість пограти з друзями через Інтернет.
Завантажити

 

Гра «Crazy Minesweeper»
Гра Crazy Minesweeper є варіацією класичної гри Сапер. Але Crazy Minesweeper є не просто переробкою Сапера, а являє собою абсолютно нову гру зі своєю оригінальною ідеєю і стратегією. Головною відмінністю даної гри є те, що на полі присутні міни трьох різних видів, точніше мають різну потужність, звідси нова стратегія розмінування, більш трудомістка і захоплююча.
Завантажити

 

Гра «Полювання на лисиць»
Мета гри — відкрити всі лис за найменше число ходів і найменший час.
Завантажити

 

Гра «Супер Мінер»
Завантажити

 

Гра «Amazing Tetris»
Красива і незвичайна реалізація гри Тетріс. У цю гру можна грати як звичайними фігурами із квадратиків, так і фігурами з трикутників!
У цьому тетрисе реалізовано декілька варіантів гри: найпростіші — «Дитячий» і «Простий» — з дуже простими фігурами з квадратиків; класичний варіант з класичним набором фігур з 4 квадратиків; варіант гри «Пентикс» з набором всіляких фігур з 5 квадратиків; і самий складний варіант — «X-тріо» — з набором фігур з трьох трикутників і квадратиків. Гра в такій тетріс вимагає великого розумового напруження і сприяє розвитку просторового мислення та кмітливості.
Завантажити

 

 

Гра «SixTrix»
Six-Trix (шість трюків) — це три оригінальних і захоплюючих гри в стилі тетрису з 35-ма кольоровими фігурами гексамино, що складаються з 6-ти квадратиків. Фігури обертаються навколо 3-х осей у просторі. Це вдалий винахід, позначене кількома вищими оцінками, буде тримати вас в напрузі протягом всієї партії, яка триватиме 30-40 хвилин.
Завантажити

 

Гра «Ciphertrix»
Ця гра почасти схожа на тетріс. Той же стакан, ті ж «цеглини», падаючі зверху. Але падають не тетрамино, як в тетрисе, а квадратики з цифрами. Квадратики складаються на дні наступним чином: впавши на «чисте» місце, вони просто залишаються лежати, а якщо один квадратик падає на інший, їх числа складаються. Завдання — набрати 21 очко, тоді квадратик зникне.
Завантажити

 

Збірник ігор «TELCO»
Збірка з 18-ти простих ігор.
Завантажити

 

 

«Я – моя найкраща інвестиція»

 

Розвивайтеся!

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається