Партнерська програма аліекспресс — як заробити і яку вибрати

355

Здрастуйте! у цій статті ми розповімо про партнерську програму аліекспресс.

сьогодні ви дізнаєтеся:

 • як заробити з аліекспресс;
 • що таке партнерська програма аліекспресс;
 • скільки заробляють на партнерській програмі аліекспресс;
 • як працює партнерка аліекспресс.

Що таке аліекспресс

Аліекспресс-один з найбільших інтернет-ринків сучасності. В рамках ресурсу зосереджено більше 100 магазинів, які пропонують свої товари до покупки.

Щодня аліекспресс відвідує близько чотирьох мільйонів користувачів рунета. Однак мало хто знає, що на аліекспресс можна не тільки витрачати, але і заробляти. Йдеться про пасивний заробіток, тобто вам не доведеться майже нічого робити, а гроші будуть “капати” до вас на рахунок.

Заманливо? тоді давайте дізнаємося, яким чином можна отримати реальний заробіток на алі.

Заробіток на партнерській програмі аліекспресс

Партнерство передбачає ваше сприяння в просуванні ресурсу взамін на певний відсоток від продажів, що відбулися в результаті ваших зусиль. Таким чином, ви залучаєте в магазин покупців і отримуєте за це від 1 до 45% від покупки кожного залученого клієнта.

Партнерство від аліекспресс передбачає пасивний дохід у розмірі від 1 до 1000 доларів на день. Сума заробітку залежить від тієї кількості часу, який ви готові приділяти роботі.

для участі в партнерській програмі від аліекспресс вам необхідно:

 1. зареєструватися в одній з партнерських програм китайського майданчика;
 2. створити реферальне посилання на продукт і розмістити її на вашому ресурсі. За перехід за цим посиланням вам і будуть платити відсотки;
 3. створити і розмістити на вашому ресурсі посилання на мобільний додаток аліекспресс. За кожне скачування через ваше посилання ви будете отримувати бонус;
 4. написати відгук до товару, посилання якого ви розмістили.

партнерська програма аліекспресс має наступні переваги:

 • відсутність початкових капіталовкладень . Щоб почати заробляти в якості партнера, вам не потрібно вкладати матеріальних ресурсів. Все що вимагає партнерка-час.
 • кэшбэк . Купуйте товари самі і отримуйте часткове повернення грошей. Прочитайте, як користуватися кешбек.
 • пасивний дохід . Насправді, тимчасові витрати будуть потрібні тільки на самому початку вашої співпраці з майданчиком: реєстрація, створення та оформлення ресурсу для розміщення посилань. В подальшому вашим завданням буде лише періодична публікація посилань на нові товари, що не вимагає багато часу.

Принцип роботи партнерської програми

Припустимо, у вас є свій сайт або розкручена група в соціальній мережі. Зверніть увагу на те, що ресурс, на якому ви будете розміщувати посилання, повинен мати хорошу відвідуваність, в іншому випадку ви не отримаєте бажаного результату.

Ви розмістили референтне посилання на товар з аліекспресс, написали відгук. До речі, можна створювати цілі альбоми з найбільш актуальними пропозиціями, це приверне увагу користувачів.

Потім, хтось із ваших читачів, зацікавившись фотографією, переходить за посиланням.

подальший розвиток подій може мати три результати:

 • користувач перейшов за посиланням і купив товар, який ви рекламуєте. Ви отримали відсоток від покупки;
 • користувач перейшов за вашим посиланням, але придбав інший товар. У цьому випадку ви також отримаєте ваш бонус;
 • користувач перейшов за посиланням, подивився, але нічого не купив. Найпоширеніший варіант і ви за нього нічого не отримаєте. Але є одне “але”: якщо протягом 30 днів після переходу по вашому посиланню користувач щось придбає на аліекспресс (при цьому не важливо, як він туди потрапить), ви отримаєте свою винагороду.

Ось і вся схема роботи партнерської програми.

Як працювати з кешбек

Тепер нам би хотілося більш детально зупинитися на кешбек, так як він дає непоганий додатковий дохід.

Його надають сайти-партнери, на яких ми реєструємося для участі в програмі. Розмір кешбека залежить від того, який ресурс ви вибрали для співпраці.

В даний час цей сервіс вважається кращим кешбек аліекспресс і дозволяє отримати 5% від суми покупки. Ви купуєте на алі товари і вам повертають гроші.

Яку партнерську програму вибрати

Існує досить велика кількість партнерських систем. Кожна має переваги і недоліки.

при виборі ми радимо звернути увагу на наступні характеристики ресурсів:

 • надійність . Почитайте відгуки, подивіться, коли ресурс був створений. Це гарантує вам безпеку;
 • мова . Існують партнерські системи не адаптовані під російського користувача, що скоротить кількість покупців і, відповідно, ваші доходи;
 • мінімальна сума для виведення коштів . Практично всі системи мають обмеження у вигляді мінімальної суми, яку ви можете вивести. Одні дозволяють монетизувати накопичення від 1 рубля, а інші змушують збирати досить великі суми для виведення;
 • комісія . Не всю накопичену суму ви зможете залишити собі. Частина від заробітку піде системі в якості комісії за переказ коштів.

Щоб полегшити вам роботу, ми підібрали для вас три кращих, на наш погляд, партнерські програми від аліекспресс, а також написали покрокову інструкцію по роботі з кожною партнеркою.

Офіційна партнерська програма аліекспресс

Portals.aliexpress-офіційний ресурс від аліекспресс. Найголовніша його перевага-надійність. В іншому, portals.aliexpress не може похвалитися широким інструменталом і російськомовністю, що, звичайно ж, робить його менш привабливим.

Ще один недолік цієї системи-висока вартість виведення коштів. За переказ будь-якої суми з сервісу на ваш рахунок, вам доведеться заплатити 15$. Однак, якщо ви маєте достатню кількість переходів по вашому посиланню, то вас незабаром перестане лякати ця сума.

як працювати з цим ресурсом?

Спочатку вам потрібно зареєструватися. Процедура реєстрації інтуїтивно зрозуміла, тому не викличе у вас труднощів.

Наступний крок-установка плагіна для отримання кешбек. Можна і без нього, але з плагіном працювати набагато зручніше: він показує товари, що дозволяють отримати повернення, а також суму повернення. Встановлюється він прямо з ресурсу.

Тепер нам треба оформити посилання. Для цього в одному вікні браузера відкрийте розділ ad center партнерської програми, а в іншому офіційний сайт аліекспресс.

Виберіть той товар, який би ви хотіли розмістити на своєму ресурсі і скопіюйте посилання на сторінку цього товару на офіційному сайті аліекспресс.

Тепер йдемо в ad center, переходимо у вкладку deep link і вставляємо посилання в поле pages url, тиснемо get tracking link.

Все, ваша посилання готова. Беремо її і розміщуємо на своєму ресурсі. Не забудьте написати ваш відгук на товар, це приверне покупців.

Знімати кошти можна тільки після того, як на вашому рахунку накопичиться 16$. Але ми не радимо цього робити, адже, як ми вже говорили, комісія за переказ коштів на даному ресурсі становить 15$. Але не будемо про сумне і перейдемо до наступної партнерської програми від алі.

Admitad

Може похвалитися більш широким інструменталом і представлена російською мовою. Відсоток за залученого покупця різниться в різних магазинах аліекспресс, в деяких випадках він досягає 45%, але середній дохід становитиме 8-9% від вартості покупки. Це дуже хороший відсоток.

Кешбек від admitad становить до 50% від кешбек покупця, що теж дуже радує. Але є і погані новини. Виведення коштів вам доведеться очікувати 70 днів і більше. Це пов’язано з тривалою перевіркою перекладу з сервісу на ваш рахунок.

Як працювати з admitad? все просто.

Реєструємося в системі. Для того щоб стати партнером, а не простим покупцем, клацаємо по посиланню “зареєструватися, як веб-майстер”. Перед вами з’явиться форма реєстрації, заповнюємо обов’язкові поля.

1 потрапляємо в свій кабінет і заповнюємо майданчики, де ви будете розміщувати посилання на товари. Обов’язково вкажіть всі ресурси, інакше вони не будуть зчитуватися системою.

Потім, нам треба вибрати ті магазини, з якими ми хочемо співпрацювати. В рамках нашої статті вибираємо аліекспресс, але admitadДозволяє співпрацювати і з іншими магазинами. Можете вибрати кілька.

Щоб вибрати партнера, клацніть на розділ “програми”, а потім на” каталог програм”, вибираємо магазини і клацаємо на кнопку”підключитися”. Ваша заявка відправиться на модернізацію, яка становить від декількох годин до декількох днів.

Після того як вашу заявку схвалили, вам необхідно сформувати посилання. Для цього переходимо в розділ” рекламні матеріали ” у вашому особистому кабінеті в партнерській програмі алі. Заходимо на офіційний сайт аліекспресс і шукаємо товар для реклами, після чого копіюємо посилання на нього.

Повертаємося в партнерську програму, у нас відкрита сторінка з формою для посилання, поруч з формою розташована посилання на інструмент deeplink, натискаємо на неї. Перед вами з’явиться два поля. У перше (“цільова сторінка для трафіку”) вставляємо посилання на сторінку обраного товару, а в друге (“нове рекламне посилання”) ваше партнерське посилання. Готово!

Epn

Вважається адаптивною версією офіційної партнерки алі. Відповідно, ви отримаєте російськомовну програму з масою додаткових функцій та інструментів. Залежно від магазину, вам буде нараховуватися від 8,5% за кожну покупку. Повернення коштів відповідає 7-14% від кешбек залученого покупця.

Для початку роботи реєструємося в сервісі і додаємо майданчики. Для цього копіюємо адреси ваших ресурсів в поле посилання на сайт в розділі “мої майданчики – додані майданчики”, в якості оффера вказуємо магазин, в нашому випадку – аліекспресс.

Тепер переходимо в розділ “інструменти” і вибираємо один з трьох інструментів для залучення клієнтів: посилання, deep link або банер.

Я думаю, що з посиланнями і банерами всі знайомі, давайте дізнаємося що таке deep link.

Deep link-звичайне посилання, але не на один товар, а на цілу категорію.

До речі, банер можна розмістити тільки на сайті.

Після того як ви вибрали інструмент, у вас з’явиться вікно, в якому будуть наступні поля: назва креативу (сюди пишемо назву товару, наприклад, сережки); посилання на товар (сюди поміщаємо наше посилання на сторінку товару). Тиснемо кнопку” створити креатив ” і отримуємо посилання.

Залишилося тільки скопіювати рекламне посилання і розмістити на своєму ресурсі. Як завжди пишемо відгук до товару.

На завершення нашого огляду, наведемо невелику порівняльну таблицю.

Кращу партнерку визначити можете тільки ви, з урахуванням ваших можливостей і цілей.

Способи залучення трафіку

Для того щоб” завести ” покупця в магазин, його спочатку необхідно залучити на ваш ресурс. Давайте подумаємо, як це можна зробити.

Ми отримуємо певний відсоток від вартості покупки залученого клієнта, щоб отримати більше, наш “реферал” повинен купити на велику суму. Відповідно, нам вигідно працювати з тими, хто закуповує товар великими партіями, тобто оптовиками.

Як їх знайти? зробити це нескладно, знайдіть в соціальній мережі групу на кшталт “купуємо оптом на аліекспресс” і домовтеся з адміністратором про співпрацю. Як правило, ціна одного розміщення становить не більше 500 рублів. Також можна працювати і з роздрібними покупцями.

Можна розміщувати посилання в подібних групах і безкоштовно. Зверніть увагу на групи в соціальних мережах, сайти і форуми з назвами “хвасти алі”, “відгуки на товари аліекспресс”, “купуємо разом на алі” і розміщуйте відгук на товар, який ви рекламуєте разом з вашою посиланням. Адміністратор ресурсу з радістю опублікує ваш пост.

Тільки майте на увазі, що відгук повинен бути довшим і детальніше того коментаря, що ви писали для розміщення на вашому ресурсі.

Також бажано зробити пару фотографій товару, який ви рекламуєте, а для цього його доведеться придбати. Але повірте, такий відгук приверне набагато більше покупців, ніж сухий коментар з картинкою з аліекспресс.

Відмінний спосіб залучення відвідувачів-створення власного сайту/групи / сторінки. Однак, їх просуванням також доведеться активно займатися. Для цього можна звернутися і до професіоналів. На даний момент існує велика кількість компаній, які готові за невелику плату залучити до вас читачів.

Заробіток на перепродажі товарів з аліекспресс

Перший спосіб пов’язаний з простою перепродажем товару замовленого на ресурсі. Цей спосіб передбачає ваше безпосередню участь, тому про пасивний заробіток вам доведеться забути. Ви будете виступати в якості посередника, і тут теж може бути два варіанти: інтернет-магазин або фізичний магазин.

У першому випадку вам не потрібно буде закуповувати товар, що мінімізує ризики матеріальних втрат. Спосіб організації продажів через інтернет простий: ви створюєте сайт, викладаєте фото товарів з алі і робите опис під кожним фото і чекаєте замовлень. Як тільки клієнт оформляє покупку у вашому магазині, ви робите замовлення на аліекспресс.

Рівень націнки визначається середніми цінами в місті і кількістю покупців аліекспресс. Чим більше людей у вашому місті купують товар на китайській майданчику, тим нижче повинна бути націнка.

Вигода, яку отримує клієнт при покупці у вас-відсутність ризику, так як оплата буде відбуватися при передачі товару. Але звідси виникає ваш ризик: клієнт може відмовитися від товару.

Якщо ви вирішили відкрити фізичний магазин, то будьте готові до того, що частина товару ви не реалізуєте. Перевага, яку отримає споживач, купуючи у вас-можливість оцінити товар перед покупкою, отримання відразу після оплати, відсутність необхідності оформлення замовлення в інтернеті.

детальніше про роботу з аліекспресс:

Як замовити (купувати) на аліекспресс-докладна інструкція для новачка;

Поради

підведемо підсумки. Хотілося б дати вам кілька практичних порад, які дозволять максимізувати прибуток від партнерки аліекспресс:

 1. в якості інструменту реклами вибирайте посилання, а не банери . Вони викликають більше довіри у користувачів і, відповідно, приносять більше прибутку. До того ж банери блокуються багатьма ресурсами.
 2. якщо ви вирішили серйозно зайнятися партнеркою від аліекспресс, то вам слід створити сайт . Активна реклама товарів не схвалюється в багатьох соціальних мережах. Ви ризикуєте отримати ” бан ” або бути заблокованим.
 3. не просувайте товари категорії” молл ” . До цієї категорії відносяться продукти з вітчизняних магазинів. Цей товар може похвалитися високою якістю і швидкою доставкою, але це вигідно тільки покупцеві. Партнер же, продаючи товари “молл”, позбавляється кешбек, так як він для даної продукції не передбачений.
 4. для просування вибирайте найбільш популярні товари . Вони представлені на сайті-партнері в розділі “товари”. Там є два рейтинги: один розподіляє продукцію за популярністю, а інші – за комісією, яку ви отримаєте. Хорошим варіантом будуть цікаві і незвичайні товари. Адже ваша мета-змусити користувача пройти за посиланням.
 5. працюйте з рефералами . У партнерських ресурсів є розділ “реферальная система”, за допомогою нього ви можете залучати нових партнерів і отримувати відсоток від їх доходу. Якщо ви залучили на сайт кешбек-реферала, то ваш дохід становитиме 20% від кешбек реферала в перші 30 днів його роботи і 30% після.
 6. намагайтеся писати “живі” відгуки на товари, також добре працюють фотообзоры . Підійдіть до цього процесу творчо: саме фото і опис повинні змусити користувача пройти за посиланням.
 7. партнерські програми мають функцію адаптації посилання . Це означає, що ви можете змінити посилання, зробити її коротше або зрозуміліше для користувача. Ми радимо вам формувати початок посилання з назви магазину, в нашому випадку це аліекспресс. Навіщо це робити? справа в психології: ніхто не хоче, щоб на них заробляли. Коли люди бачать “чужу” посилання на відомий магазин, в їх свідомості відкладається, що це посилання посередника, отже, їм доведеться заплатити не тільки за товар, але і за роботу “продавця”. Крім того, чужорідна посилання викликає недовіру користувачів і страх “підчепити вірус”.
 1. не забудьте оптимізувати ваші пости . Нехай у ваших коментарях будуть ключові слова, які приведуть до вашої посиланням додаткових покупців.
 2. використовуйте різні соціальні мережі для залучення покупців . Відмінним варіантом буде instagram.