Зацементируйте свій успіх!

231

Лист читача:

Добрий день, Євген. Радий знову спілкуватися з вами. У червні минулого року, проходив у вас тренінг «Я переможець!» Хочу висловити свою подяку за ті установки, що ви мені прищепили на тренінгу. Тренінг дійсно допоміг мені у багатьох ситуаціях. Але хочу розповісти вам про свою проблему.

Після тренінгу, приблизно 2 тижні було відмінний настрій, я буквально літав на крилах. Що найцікавіше, у мене все виходило і навіть постійно щастило, особливо в дрібницях. Мої знайомі і друзі дивувалися моєму гарному настрою. Я і сам помічав, що моє життя багато в чому стала іншою. Але з часом все змінилося – скотилося на як завжди… Але я ж точно знаю як добре може бути. Я не хочу жити «як завжди», я хочу жити яскраво і сміливо!

Що робити? Як повернути той настрій?

Впевнений, у вас є відповідь на моє запитання.

Сергій Ліховий, Дніпро.

 

Звички – велике діло!

 

Зона комфорту — це солодке стан розслабленості і ментальної ліні.

Зона комфорту – болото для вашого успіху.

 

Імпульс і мотивація отримана на тренінгу дозволяють на якийсь час вирватися з чіпких лап власної зони комфорту. Тренінг – хороший струс для мізків. Але тренінг втрачає свій ефект без старання людини максимально довго протримати гарний настрій і той вогонь, що іскриться в душі завдяки тренінгу. Проходить день, два, тиждень, два … і болото старих звичок знову намагається засмоктати нас і знерухомити. Пройде пару тижнів і від гарного настрою може залишитися тільки пам’ять.

 

Так фізіологічно влаштована людина, що свідомість прагне перебувати в спокої. Від сюди і велика кількість шаблонних дій (звичок), які зумовлюють наше існування, реальність в якій живе Особистість. Нашій свідомості набагато простіше робити звичні дії, не дивлячись на те, що вони можуть вести людину до негативних наслідків. Ми навіть не помічаємо, як багато шаблонних, повторюваних дій робиться кожен день. Стара зона комфорту – ось основна проблема для людини починає свій шлях до успіху.

 

Зона комфорту Вам в допомогу.

 

Але, у зони комфорту є дуже хороша сторона – вона здатна змінюватися, і їй все одно якою бути.

Поясню:

Людина буває ледачий тому, що в його звичках піддаватися ліні бажання байдикувати. Лінь – це нормальний стан людини.

Активний теж має звички, але це звички зовсім іншого напрямку. Активність і постійні бажання діяти — це норма для проактивного особистості.

Лінь – звичка.

Активність – звичка.

Питання в тому яку звичку ти в собі розвинув.

 

Хочете жити в радості – радійте. Женіть геть смуток і меланхолійні думки. Спілкуйтеся з позитивними людьми, шукайте доброту і позитив. Створіть навколо себе побільше радості і веселощів. Ви навіть не помітите, як ваше життя наповниться радістю та хорошим настроєм. Спочатку ви будете створювати штучно, а потім ваші нові (позитивні) звички будуть це робити за вас. Привчіть себе до позитиву.

 

На своїх тренінгах, я даю велику кількість різних прийомів і методів створення бажаного настрою і зони комфорту «під замовлення». Пройшовши тренінг і отримавши заряд мотивації і гарного настрою, постарайтеся закріпити результат тими інструментами, що ви освоїли на самому тренінгу. Необхідно час і ваше прагнення щоб свідомість розробила нову зону комфорту.

 

Не дайте шансу старим звичкам знову поневолити вас!

Приділіть роботі над собою стільки часу, скільки буде необхідно, і насолодитеся повнотою яскравих відчуттів від радості свого існування.

 

«Дорогу осилит идущий»

 

Виберіть свій шлях і йдіть до своєї мрії!

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається