За два кроки до успіху

210

Здрастуйте дорогі читачі! Представляю вам Ігоря, мого друга по університету. У 2005 році він серед тисяч інших лімітчиків вирушив підкорювати Москву. Думаю, кожен з вас здогадується про те, як не солодко новачкам у цьому прекрасному місті, а його становище ускладнювалося ще й тим фактом, що він іноземець.

Ігор хотів влаштуватися на хорошу компанію на посаду HR. Було складено резюме, розісланий по компаніям Москви і почався тривалий процес ходіння по співбесідах у пошуках бажаної посади. За словами Ігоря, він прийшов більше 50-ти співбесід, але жодне з них не принесло бажаного результату, з тих чи інших причин на роботу його не брали. Погодьтеся, що не кожен чоловік здатний так наполегливо йти до поставленої мети. Ігор вже почав серйозно думати про своє повернення в Київ, але допомога прийшла до нього в той момент, коли вона була вкрай необхідна.

 

Історія, яка з ним сталася:

На черговому співбесід господар компанії проводив інтерв’ю. Це був чоловік років 45-ти, досвідчений підприємець, який зумів створити ряд компаній і, на момент співбесіди, його стан перевищувало 20 мільйонів. За словами Ігоря, співбесіду було звичайним, як для господаря компанії, так і для самого Ігоря. До середини зустрічі, Ігор вже розумів, що в цю компанію його теж не візьмуть, і тоді він вирішив діяти трохи інакше.

Коли офіційна частина інтерв’ю закінчилася і всі встали щоб попрощатися, Ігор звернувся до людини з питанням.

— Я розумію, що вашій компанії не підходжу, і швидше за все ми з вами більше ніколи не побачимося. В такому випадку, скажіть мені, будь ласка, що я роблю не так, чому я не можу знайти собі роботу? Що мені потрібно зробити?

Такий поворот подій трохи здивував господаря кабінету, і він відповів, майже не замислюючись:

— Ти в Москві, приятель, а тут виживають лише наполегливі та цілеспрямовані люди. Скільки разів ти вже пройшов співбесіду?

— Приблизно 50 разів.

— А як ти думаєш, скільки потрібно пройти співбесід, щоб отримати роботу, яку ти хочеш? – запитав мільйонер.

— 50, може 70, а може і 100 разів.

— Хай у тебе будуть сили і бажання пройти співбесіду 101 раз! Ти ніколи не знаєш, скільки потрібно буде докласти зусиль для того, щоб здійснити задумане, але нехай твоєї наполегливості буде завжди трохи більше. Якщо доля захоче зробити тобі перевірку на 100 кроків, тоді ти повинен зробити 101 крок.

З цими словами вони і попрощалися.

Ця розмова надихнув Ігоря на подальші пошуки. Було пройдено ще 14 співбесід, а 15-е увінчалося успіхом – Ігор отримав те, що хотів.

 

Важливість останнього кроку.

 

Всі, хто домагався успіху, напевно, помітили, що справжня перемога приходить тоді, коли здавалося б надії на позитивний результат вже немає. Життя так влаштоване, що на останніх етапах реалізації мети, Всесвіт влаштовує людині перевірку його наполегливості, перевірку серйозності його намірів. Особливо чітко цей момент видно у новачків. Не всі проходять останню перевірку, багато здаються в той момент, коли до вершини залишилося всього два кроки.

Наступного разу, коли ви втомитеся і захочете повернути назад, скласти зброю, кинути всі або здатися, запитайте себе: «Скільки у мене є наполегливості і бажання для досягнення моєї мети? Я готовий пройти цей шлях до кінця?». Дайте відповідь на це запитання, прийміть рішення, і нехай це буде рішення сильної людини.

 

Вірте в себе!


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається