З кожним днем світ стає кращим!

233

17-18 липня в Києві відбувся черговий тренінг «Я Переможець!». Мені подобається вживати слово «черговий» саме до цього тренінгу. Кожен місяць, все нові і нові учасники «пробуджуються» від летаргічного сну буденності і невіри в свої перспективи. Добре коли люди починають нове життя, націлену на душевний комфорт і самореалізацію. І це не просто красиві слова – я сотні разів бачив це!

Люблю цей тренінг та його результати.

 

Двоє учасників цього тренінгу, вже поділилися з нами своїми успіхами. Читайте відгуки та, подумки, побажайте учасникам успіху. Пам’ятайте, що відсилаючи людям свою добру енергію, ми отримуємо її назад, посилену в десятки разів!

 

Анатолій Шаповалов

 

Доброго дня, Євген!

Висловлюю тобі подяку за те, що ти даєш людям шанс змінити себе.. Взяти відповідальність за все, що відбувається, за своє життя. Відчути героєм! Відчути себе переможцям!

 

Да ти прав минуло шість день з нового народження… Багато всього відбулося, відбувається і я відчуваю станеться. І так по порядку:

 

ХРОНІКА ГЕРОИЧЕКОЙ ТИЖНЯ…..

 

Понеділок. Початок… Встав вранці — гімнастика Гермеса позитивно зарядила, Пісня вибачення налаштувало на любов до всіх оточуючих. Але на роботі мене вже чекали вороги. Тут як на зло активізувалися всі. Якщо коротко, то зараз я впровадженню систему змін в компанії (ламаю «совкові» стереотипи в одній компаній). Почавши працювати 2 місяці тому, я заручився підтримкою декількох керівників, отримавши їх згоду, я розробив план дій і почав впроваджувати. Але в цей понеділок ці керівники відмовилися працювати у моїй команді, і я залишився один на один з колективом 400 чоловік, який не хоче мінятися, які довгий час близько 15 років перебували в своїй зоні комфорту. Протягом усього дня я включав ті позитивні установки, які я заклав на тренінгу. Це і допомогло мені не опустити руки, а навпаки переключитися і обміркувати нову стратегію.

 

Я сказав собі я ПЕРЕМОЖЕЦЬ – Я ВСЕ МОЖУ!!!

 

Вівторок: Відмінне ранок встав о 5.00 ранку. Гімнастика Гермеса як завжди зарядила. Пісня вибачення налаштувало на любов до всіх оточуючих. Вівторок виявився позитивним днем. Інформація по ситуації, що відбувається в компанії дійшла до акціонерів. У цій ситуації потрібно було знайти крайнього. Впевнено всі навколо почали зливати і звинувачувати мене в тому, що трапилося. У вівторок я опинився на межі звільнення. Произойди це до тренінгу я б пішов оскільки не знайшов сил боротися з вітряними млинами. Але у мене були позитивні установки, плюс мета, яка давала мені стимул.

 

Я налаштовував себе, — Я НАЙСИЛЬНІШИЙ, Я ВПЕВНЕНА, Я ВСЕ ЗМОЖУ,

День закінчився на дуже позитивній ноті. Я був впевнений в тому, що я виграю цей бій.

 

Середа: Той же ранковий підйом о 5.00. Вже улюблена гімнастика Гермеса. А ось з піснею пробачень ніяк не заладилося, якщо в понеділок і у вівторок я читав 10 разів за 20 хвилин. У середу я витратив більше години на те, щоб прочитати пісню. Як ніби щось не давало мені це зробити. У середу я пішов у наступ з новою стратегією. Зустрічі з керівництвом, персоналом, акціонерами, переконання в необхідності проведення кардинальних кадрових реформ — «великі скорочення і управлінського персоналу теж». Це була гра ВА-БАНК. Це були мої правила гри. Протягом дня чаша терезів схилялася в різні сторони. У цій ситуації мені допомагало моє внутрішній спокій і здатність тверезо оцінювати обстановку, а також мої позитивні установки – Я ВСЕ МОЖУ!!! — не пройшли даром. В 23.00 я домігся свого — мені дали «зелене» світло реформ. ЦЕ БУЛА ПЕРЕМОГА!!! І я її заякорил тому треба з усіма своїми емоціями. Це був тільки початок.

 

Четвер: Підйом в 5 ранку (як багато можна зробити, встаючи рано). Обов’язковий атрибут — Гімнастика Гермеса. Пісня прощення також важко читається, але вже менше часу. Я знаю не треба розслаблятися. Ранок почався з кардинальних реформ. Успіх треба було закріпити. Знову зустрічі, вербування в команду однодумців. Готувалися списки на скорочення. Зборів протягом дня. Я впроваджував правила гри. Я був на висоті. До вечора однодумців було більше 100. Це був успіх. І знову він закріплений.

Я повторював себе Я ВСЕ ЗМОЖУ!!!

 

П’ятниця: тепер Моє улюблене час 5.00. Гімнастика Гермеса проходить на ура. Пісня вибачення з кожним днем дається все краще. Заряджаюся тільки позитивними установками.

У п’ятницю я перевершив себе — звільнив самого великого «подразника» ситуації, який пропрацював у компанії понад 10 років. Мене почали поважати і боятися. Моя впевненість росте кожен день.

 

Я знаю це тільки початок мого героїчного майбутнього, і що далі буде важче, важче, але я знаю, що тільки віра в себе, в свої сили, віра в перемогу, віра в те, що ти все зможеш — наростить тобі неймовірний корсет впевненості, корсет ПЕРЕМОЖЦЯ,

 

Я КРАСАВЧИК!!!! Я ЦЕ ЗНАЮ!

 

Я НАЙСИЛЬНІШИЙ!

Я СМІЛИВИЙ!

Я ВСЕ ЗМОЖУ!!!

 

Тепер я точно знаю свою життєву місію – ДОПОМАГАТИ РОЗВИВАТИСЯ ОТОЧУЮЧИМ, як в особистісному, так і професійному плані. НЕМАЄ нічого не МОЖЛИВОГО. ТИ ВЕРШИТЕЛЬ ВСІЙ ВІДБУВАЄТЬСЯ РЕАЛЬНОСТІ!

Я знаю, я впевнений, я відчуваю — змінюючи себе — ТИ ЗМІНЮЄШ СВІТ!!!

 

Н. S Хочу поділитися з двома книгами, які залишили дуже великий слід, і які поставили мені мій життєвий вектор руху.

 

 1). Джим Лоэр і Тоні Шварц

Життя на повній потужності. Управління енергією — ключ до високої ефективності, здоров’я і щастя

 

 2).Джим Лоэр

Перезавантаження: Як переписати свою історію і почати жити на повну потужність

Читати їх в такій черговості. Після прочитання першої залишилися питання. Друга дала відповіді.

 

Хочеться також додати, особистісним зростанням треба займатися не раз в 2 місяці, раз у півроку, а кожен день – дати собі відчути ДРАЙВ, ВОЛЮ, ЕНЕРГІЮ.

СПАСИБІ ВЕЛИЧЕЗНЕ ЄВГЕН!!!

 

З повагою, Анатолій Шаповалов

 

Олена Джему

 

Тренінг просто супер!!!

Спасибі Євген за можливість відвідувати його незліченну кількість разів!!!

Зарядка Гермеса оч.допомагає зарядитися енергією і бути в формі протягом цілого дня!!!

На наступний же день після тренінгу зі мною трапилася маленька «ОКАЗІЯ» — з якою я вийшла ПЕРЕМОЖЦЕМ!!!!

Навчилася стримувати свої негативні емоції і в ситуаціях «АХ» «б’ю не відразу, а витримавши паузу»!!!

«Резиночка» стала моїм повсякденним прикрасою — величезне спасибі за це чудо ПРОГРЕСУ!!!

Ходіння по вугіллю — вселила в мене віру в себе!!! Я знаю, що завтра буде краще, ніж сьогодні!!!

Моя реакція на поведінку дитини стала м’якше, ніжніше і добрішим!!!

Блін!!! Я ж сама досконалість!!! Величезне тобі спасибі!!!

Обов’язково прийду ще раз!!!

 

* * *

 

У доповнення:

 

Дивіться фотозвіт тренінгу «Я Переможець!» 17-18 липня 2010 р >>>

 

Читайте відгуки про тренінг «Я Переможець!» >>>

 

Успіхів Вам у всьому!

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається