Як знайти ідею для бізнесу

235

Як знайти ідею для бізнесу

Підходить до мене мій син, і просить купити йому PSP (ігрова приставка за $ 300). Я моментально зрозумів, що у мене є шанс чогось навчити сина. Купувати такі подарунки не варто, але про це ми поговоримо в іншому пості.

Я відмовився купити ігрову приставку відразу, і запропонував йому на неї заробити. От наш діалог:

— Давай домовимося. Ти заробляєш 300 грн, а я доповідаю все інше.

— Добре. А де і як я можу заробити?

— Можу тебе навчити знаходити способи заробітку – це просто.

— Навчи. – сказав син.

— Запам’ятовуй. Для того щоб навчитися знаходити способи заробітку, ти повинен завжди і скрізь задавати собі одне-єдине питання.

— Що за питання?

— «Як на цьому заробити гроші?»

— І все? – уточнив він.

— І все. Ось тільки це питання, тобі необхідно задавати собі як можна частіше. Буквально, його потрібно застосовувати до всіх подій, що з тобою відбуваються і фактами, що тебе оточують. Наприклад: ти йдеш по вулиці, побачив стовп або оголошення на паркані — задай собі питання «Як на цьому можна заробити?». Постарайся відповісти на це питання два – три рази. Як на цьому стовпі ти можеш заробити?

Хлопець трохи здивувався, і уточнив: — А як я можу заробити на стовпі?

— Сам подумай. Адже це ти хочеш навчитися «бачити» ідеї для заробляння грошей. Можливо, ти не придумав хороший спосіб заробити на першому-ліпшому стовпі, але я точно знаю, що день у день, задаючи собі питання, ти все частіше і частіше будеш знаходити дійсно перспективні та результативні способи.

Тут, головне, постійно задавати собі це питання і намагатися знайти на нього відповідь.

— А що мені це дасть? Чи Не простіше пошукати роботу? – запитав син.

— Простіше. Саме так і надходить 90% людей. Але той, хто чинить так як всі – той і отримує так як всі. Упевнений, буде корисніше, щоб ти навчився знаходити нестандартні способи заробітку. Способи, які допоможуть тобі заробити на PSP і на все, що тобі буде необхідно. Коли ти виростеш, то легко зможеш отримати все, що тобі захочеться. Яку машину ти собі хочеш?

— Я хочу Skyline.

— Відмінно.

— А скільки я повинен задавати собі це питання?

— Приблизно 3-6 місяців кожен день. Приблизно по 5-6 разів.

— Ого! – здивувався син.

— Ти подумай. Ти «попрацюєш» з цим питанням всього 6 місяців, і до кінця життя будеш користуватися своїм умінням знаходити способи робити гроші. Пізніше, це переросте в здатність створювати ефективні бізнес-моделі та знаходити ідеї для заробітку там, де ніхто навіть не помічає.

— Добре. Я спробую.

 

Підводячи підсумки, хочу сказати, що він заробив ці 300 грн без особливої праці. Для хлопця 12 років це виявилося зовсім не складно.

 

Висновки:

Просте питання «Як на цьому можна заробити гроші?» принесе вам багато тисяч гривень (доларів, євро, фунтів). Задавайте його як можна частіше. Особливо він затребуваний в ситуаціях, які багато схильні вважати своїми невдачами чи помилками. Задавайте це питання до всього, з чим ви стикаєтеся у своїй життя.

На своїх тренінгах я завжди пропоную це питання учасникам. Ми експериментуємо на звичайному офісному стільці. Часто ідеї виходять дуже цікавими (в плані грошей). Пізніше це питання учасники тренінгів переносять в своє життя, і ті результати і суми «на рівному метсе», які вони отримують, приємно дивують не тільки їх, але і мене.

Спробуйте!

 

Грошей Вам!

 

P.S.

Прочитавши цей пост, запитайте у себе: «Як на цьому можна заробити гроші?»


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається