Як використовувати тайм-менеджмент для особистісного зростання

222

На сторінках блогу ми вже розбирали прийоми управління часом. Ми вже вміємо записувати свої справи і ведемо «Діловий щоденник». Якщо з якихось причин ви цього не робите, рекомендую почати це робити прямо зараз, тому що сьогодні ми будемо використовувати цей щоденник. Читати і освоїти методику «Діловий щоденник».

 

Подвійна вигода.

 

Думаю, ви вже створили свій «Діловий щоденник». Пропоную вам використати свій щоденник два рази. Один раз ми його використовуємо для ведення ділових записів. Другий раз ми будемо використовувати для виховання в собі психологію успішної людини. Інакше кажучи, ми будемо використовувати два рази одну і ту ж саму роботу. Ух, як це приємно зробити роботу один раз і отримати від неї подвійну вигоду.

 

Первинне використання.

 

Використовуючи щоденник за його прямим призначенням, ми збільшуємо кількість справ зроблених за день. Це допомагає вам рухатися швидше до своїх цілей. Часто, швидкість виконання поставлених завдань виростає в два-три рази.

Обов’язково заведіть собі «Щоденник успіху»! Заповніть його і переходьте до наступного кроку.

 

Повторне використання.

 

А тепер, давайте займемося самим цікавим. Перегляньте свої записи за сьогодні. Подумки відзначте ті справи, які ви вже зробили. Візьміть ручку або олівець яскравого кольору і закресліть першу виконану задачу. Робіть це повільно. Закресливши одну із записів, похваліть себе за виконану роботу. Не поспішаючи закресліть другу виконану задачу і знову похваліть себе. Виконайте таку процедуру з усіма закінченими справами.

 

Повний алгоритм роботи.

 

1. Плануємо свій день і записуємо всі завдання в «Діловий щоденник»

Цей крок приносить вам завдання і подальше їх виконання.

 

2. По мірі виконання окремих завдань, протягом дня, зачеркиваем запису.

Цей крок, активно інтегрується у вашу свідомість досвід досягнення поставлених завдань.

 

3. Подумки хвалимо себе за кожне виконане завдання.

Похвала забезпечує м’яку та комфортну трансформацію особистісних установок. Цей крок дозволяє нам змінювати усталену зону комфорту людини.

 

Ефект від повторного використання.

 

Регулярно виконуючи таку роботу, ви відчуєте, як у вашій свідомості народиться і буде зміцнюватися думка: «Я ставлю завдання, і я їх виконую. Я молодець. Я кращий (краща)!». Саме ця думка буде відрізняти вас від сотень тисяч людей, які не знають про те, що їм під силу будь-які завдання. Але, вашій свідомості «крутитися» правильні думки. Саме такі думки, зроблять зі звичайної людини — успішного підприємця, а з рядового менеджера — високооплачуваного фахівця.

 

Більше того, крім ментальних змін, цей прийом дозволить вам в найкоротші терміни, виробити в собі навички ставити перед собою завдання і виконувати їх. Буквально через місяць роботи з цими прийомами, у вас виробиться звичка досягати поставлені цілі. Погодьтеся, така звичка – це прямий шлях до постановки і досягнення будь-якої мети.

 

Раджу цю роботу з щоденником робити постійно: день, два, місяць, кілька місяців, півроку і т. д. Часу ці кроки займають мало, а ефект приголомшливий. Просто робіть це!

 

Як бачите, все просто. Люблю коли все просто і ефективно.

 

Успіхів, Вам!

 

p.s.

Запрошую на мої тренінги, там ви отримаєте велику кількість більш сильних прийомів, які, по ряду причин, неможливо описати в статтях.

 


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається