Як притягувати гроші в своє життя (продовження)

243

Пару днів тому мене запросили в прямий ефір радіостанції «Шарманка». Питання, яке цікавило слухачів, я отримував вже тисячу разів: «Як залучити гроші в своє життя?». Важко передати всі прийоми і нюанси виконання в рамках прямого ефіру і обмеженого часу. Виникла завдання: як поділитися знаннями з усіма бажаючими і шукають відповіді на це питання? Для рішення цієї задачі на сторінках мого блогу «Господар Своєї Долі» буде описано ряд прийомів і вправ, які зможуть застосовувати всі бажаючі і залучати в своє життя гроші і матеріальні блага.

 

Раніше Ви могли ознайомитися і почати застосовувати прийом «Список притягує гроші».

Сьогодні я пропоную нова вправа, яка допоможе Вам створити сильний грошовий потік в тонкому плані, і дозволить грошей проявитися у фізичному еквіваленті, тобто, у Вашому житті.

 

 

Вправа: «Я дозволяю собі мати гроші»

 

Для виконання цієї вправи Вам знадобиться «кругленька сума» у вашому портмоне або гаманці. Відразу скажу, витрачати ці гроші зовсім не обов’язково.

 

Етап перший.

Визначте, яка сума готівки для Вас є великою і, при цьому, не викликає почуття дискомфорту. Тут немає чітких вказівок у сумі та кількості, Ви повинні визначити її самостійно. Покладіть цю суму в свій гаманець або сумку.

 

Етап другий.

Носіть цю суму з собою якомога частіше. Зайдіть в перший сподобався магазин або бутік і подумки витратьте цю суму грошей. Можете переміряти весь одяг і взуття, яка є в цьому бутіку, якщо це можливо. Вибирайте те, що Вам дійсно подобається! Подумки купіть вам сподобалися речі. Приміряйте і «купуйте» навіть тоді, коли це магазин з дорогою технікою, джакузі, годинами або автомобілями. Якщо суми в гаманці недостатньо для здійснення обраної вами покупки, можете подумки додати грошей і придбати бажане. Ваше завдання — протягом дня «витратити» як можна більше грошей.

 

Можливі питання, які виникнуть у процесі виконання.

 

1. Якщо Вам незручно носити таку суму в гаманці, тоді бажано зменшити її до комфортного стану.

 

2. Під час виконання вправу з’являється стійке «невіра в те, що це реально працює. У цьому випадку доречно буде згадати про інерційність фізичного світу і просто запастися терпінням, продовжуючи виконувати цю вправу.

 

3. Скільки разів потрібно виконувати описане вправу?

Рекомендую виконувати цю вправу кожен день по 10 – 20 разів. В ідеалі, сума, яку ви кожен день «витрачаєте», повинна в 100 разів перевищувати ваші щомісячні доходи. Тривалість виконання вправи становить від 30 днів, які необхідні для створення стійких нейронних зв’язків у нервових клітинах людини і в енергетичному просторі навколо нього.

 

4. Які механізми запускає дану вправу?

За допомогою цієї вправи, кожен практикуючий, використовують два принципи: принцип «Тяжіння» та принцип «Дозволу». Про ці принципи ви зможете дізнатися, пройшовши тренінг «Грошовий Магніт», т. к. неможливо висвітлити ці принципи окремо від загального контексту творчого мислення і високочастотних вібрацій.

 

На закінчення статті я хочу побажати вам внутрішнього спокою і задоволення від витрачених грошей, яке життєво необхідно при виконанні даної вправи.

 

Грошей Вам!

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається