Як перемогти депресію

206


Як перемогти депресію

Настрої і апетиту немає… Всі фарби життя стали тьмяними і нічого більше не радує… Нічого робити не хочеться, й ліньки навіть рухатись… Думки в голову приходять апатичні й сумні … невже це депресія?

 

СПОКІЙНО! Без паніки! Це ще не депресія, але якщо це стан залишити без уваги, то воно здатне поглинути вас повністю і наслідки можуть бути плачевними.

 

Пропоную вам комплекс заходів по запобіганню і повного викорінення депресивних станів. Зазначу: не раджу боротися з симптомами, а пропоную повністю викорінити депресивні стани, усунувши першопричину цих хворобливих симптомів.

Певною мірою, це якісно нове ставлення до свого життя.

 

1. Контролюйте хід Ваших думок.

Багато думки, які відвідують свідомість сучасної людини не несуть йому ніякої користі. Але, ви в силах контролювати хід думок у своїй свідомості. Вам під силу контролювати як позитивні, такі негативні думки у своїй свідомості. Важливо розуміти і вміти користуватися цим. Уявіть, якої якості думки відвідують свідомість людини знаходиться в депресії.

Найбільш поширені вирази, які ми чуємо від такої людини:

— завтра знову теж саме…

— як все набридло…

— не щастить мені…

— напевно я невдаха…

— і т. п.

Відмовтеся від думок руйнують Вашу особистість. Женіть їх!

Тільки позитивні і оптимістичні думки.

— Все що не робиться – все на краще.

— Я впевнений, що все буде чудово.

— З кожним днем моє життя все краще і краще.

 

2. З’ясуйте причину депресивного стану.

Депресія виникає у людини від відчуття неповноти буття або через накопичених невирішених проблем. Це схоже на особисту скарбничку проблем – деякий час ти їх збираєш собі, а потім, коли їх стає занадто багато вони «викидаються» тобою у вигляді депресивних станів апатії.

Постарайтеся заспокоїтися.

Не кваплячись, проаналізуйте своє життя і визначте, що саме вас вводить в цей стан. Скажіть собі чесно, що Вас турбує. Які частини вашого життя ви хочете змінити?

 

3. Визначтеся, чого ви хочете.

Напишіть на папері всі ваші бажання на поточний момент. У цьому вам допоможе пост «Мріяти не шкідливо, шкідливо не мріяти». Не дозволяйте поганого настрою заважати вам бажати. Опишіть всі ваші бажання якомога детальніше, починаючи від найпростішого (наприклад, шоколадка) і закінчуючи самими глобальними питаннями (наприклад, яка робота мені потрібна або як я хочу жити).

Докладний список бажань, допоможе вам визначитися з тим, чого у своєму житті, Ви хочете. Знання своїх бажань — це половина успіху в боротьбі за комфортне існування.

Нехай у вашій свідомості, замість думок про депресії та питань про те, як її уникнути, міцно займуть місце ваші мрії, бажання і питання про те як їх реалізувати.

 

4. Поставте перед собою мету.

Цілеспрямовані люди рідко піддаються депресії. Їх життя сповнене різних планів, завдань і рішень. Цілеспрямованій людині просто ніколи впадати в депресію.

Скористайтесь цією властивістю. Поставте собі мету і присвятіть себе досягненню цієї мети.

З досвіду роботи з депресивними станами, знаю: саме ефективна дія на людину робить його «справжня» мета. Її можна знайти серед ваших бажань і у ваших мріях. У цьому вам допоможе стаття «Мріяти не шкідливо, шкідливо не мріяти».

Якщо ж нічого гідного в вашу голову не приходить, поставте перед собою тимчасову мета. Наприклад: «Змінити роботу» або «Вивчити французьку мову».

Якщо і це не допомагає, візьміть «чужу» мета. Наприклад: «Допомогти одному» або «Робота для мене на першому місці».

На цьому етапі, Ваше головне завдання — зайняти свою свідомість роботою по досягненню мети. Чим більше ви зайняті — тим менше місця для руйнівних думок.

 

5. Ведіть активний спосіб життя.

Не вживайте спиртного, спиртне дає лише ілюзію вирішення проблем і веде до ускладнення стану.

Не давайте нудьзі оволодіти вами! Відповідайте їй свою активність.

Не обмежуйте себе у спілкуванні, йдіть в люди.

Спілкуйтеся з друзями і не дозволяйте їм жаліти себе.

Відвідуйте розважальні заходи, концерти і дивіться комедії.

Відвідуйте спортзал і басейн, освоюйте нові види спорту, займайтеся танцями.

Читайте і дивіться по ТБ тільки хороші новини і веселі програми.

Здорово допомагає контрастний душ.

 

Бажаю Вам поБООООльше позитиву!

.

 


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається