Як одна молода мама випадково стала мільйонером

189

Багато людей хочуть почати щось нове, але не багато це можуть зробити. Чому так? Тому що ми звикли триматися за те, що маємо, яким би воно не було — часто навіть недобрим. А при думки про зміни і зміни у багатьох з нас з’являється страх… Страх невідомості майбутнього, або страх починати все спочатку.

Як переступити через страх і добитися успіху?!
Замість довгої теорії і психологічних наворотів, я розповім вам одну історію…

Як одна молода мама «випадково» стала мільйонером

Одна дівчина в дитинстві дуже любила літературу і хотіла в університеті вивчати рідну англійську мову. Але за наполяганням батьків вибрала французьке відділення.

В результаті, після успішного закінчення університету, вона стала працювати секретарем-перекладачем, регулярно міняючи місця роботи в пошуках кращого місця…

Після смерті матері вона вирішила покинути Англію і виїхала в іншу країну. Там вона стала викладати англійську і цим заробляла на життя. Незабаром вона вийшла заміж і
завагітніла. Її чоловік довго не міг знайти роботу, і всі сімейні турботи повисли на ній, поглинаючи весь її час.

У неї була пристрасть — вона дуже любила писати .
Однак часу на улюблене заняття зовсім не було, і дівчині доводилося викроювати його при кожному зручному випадку.

Незабаром після народження дочки, чоловік залишив її, і єдиним джерелом існування стало державне посібник. Дитина вимагала постійної турботи, тому часу на себе у дівчини залишалося дуже мало. Однак, всі його вона присвячувала улюбленому заняттю – написання оповідань.

Коли книга була готова, юна письменниця відправила її у кілька видавництв. Але всі відповіли відмовою, знаходячи в книзі якийсь «недолік». Юна письменниця вже думала, що чорна смуга в її житті ніколи не скінчиться. Але кидати улюблену справу не хотіла, і продовжувала писати, паралельно заробляючи викладанням мови.

Через якийсь час вона зустріла одного літературного агента, який відвіз її рукопис на книжковий ярмарок у Франкфурті. І незабаром дівчина отримала перший гонорар в пару тисяч доларів. Ще через якийсь час їй видали грант у дванадцять тисяч доларів на її новий твір, і вона нарешті змогла купити собі комп’ютер.

Успіх наростав лавиноподібно, і в один прекрасний ранок вона прокинулася мільйонеркою.

Вам її ім’я, швидше за все, знайоме, Її звуть Джоан Роулінг, вона автор экранизированного бестселера «Гаррі Поттер». І вона ніколи не вчилася на письменника, вона просто робила те, що любить. Але її перша ж книга принесла їй більше успіху, ніж багаторічна освіту в університеті і стаж секретаря-перекладача.

І на закінчення цієї історії мені хочеться поставити Вам одне метафоричний питання: Якщо вже давно ваш шлях не приносить вам задоволення і бажаних результатів, і ви розумієте, що щось треба міняти. І в один прекрасний ранок, ви виявляєте в себе давно забутий талант, завдяки якому ви можете допомогти тисячам людей і зробити СВОЄ життя щасливим. Що ви зробите зі своїм талантом?!

Відповідь очевидна, але, чомусь у житті так ми чинимо не завжди….

Гарних вам рішень.
Е. Д.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається