Як кинути палити

221

Субота 26 вересня.

За містом, на Дні Народження мого близького друга Костянтина Шевченка, сиділи ми за столом. Вечір був чудовий, і компанія зібралася чудова. Нас було 8 чоловік + 3-є дітей. Завдяки озера та лісу, що оточує нас, повітря було свіже і чисте. Я глибоко вдихав, насолоджуючись хвилинами блаженства.

 

Через пару годин, хтось дуже вдало помітив, що ніхто в нашій компанії не курить. Так, ніхто в компанії не курив!

 

Ми почали спілкуватися про куріння, і з’ясувалося, що 6-ро з нас раніше були завзятими курцями, але вже кинули цю звичку. Вони навперебій почали хвалитися один перед одним, як добре їм жити без куріння. Дуже надихаючі історії з особистого життя людей.

 

Особисто я ніколи не курив, і мені не знайоме почуття залежності від сигарети. Я не буду розповідати вам про шкоду куріння. Впевнений, що ви самі в змозі прийнято рішення. Але, я точно знаю, що нікотинова залежність – це серйозна проблема для багатьох і багатьох людей. Нижче, я розмістив фільм «Як легко кинути палити». Цей фільм в повній мірі розкриває проблематику куріння і пропонує варіанти вирішення цієї проблеми.

 

 

Для всіх бажаючих, я пропоную також голосити однойменну книгу Аллена Карра.

Завантажити книгу =>

 

Для всіх хто вже кинув палити, або зробить це завдяки фільму, величезне прохання: напишіть свою історію про це в коментарях. Упевнений, що будь-яка, навіть сама маленька історія здатна внести величезний внесок для оздоровлення нації.

 

Здоров’я Вам!

/


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається