Як додатково заробити на робочому місці (частина 2)

199

Незалежний представник.

До недавнього часу, бурхливими темпами розвивався ринок страхових послуг. ВСІ страхові компанії зацікавлені в просуванні своїх продуктів і йдуть на різні заходи щодо збільшення рівня продажів. Як один з методів просування — набір незалежних представників. Ви можете стати таким представником.

Особливості даного бізнесу:

ніяких зобов’язань з Вашого боку;

вільний графік;

гарну винагороду (5-15% від суми контракту).

Від вас вимагається тільки пошук клієнта і передача його координат страховому агенту.

 

За таким же принципом працюють і фінансові установи (банки, інвестиційні Фонди, пенсійні фонди).

 

Посередник.

Чи багато у Вас знайомих? Що потрібно Вашим знайомим? Подумайте над цими питаннями і зафіксуйте відповіді. Подумайте, хто з Ваших знайомих може це забезпечити, щоб Ви залишилися задоволені у фінансовому плані. Відкрийте свою записну книжку, присвятіть цьому небагато часу + трохи аналізу і пара дзвінків — гроші у Вас в кишені.

 

Відкати.

Якщо Ваша робота пов’язана з продажем або купівлею якого-небудь товару або послуг, то Ви завжди зможете заробити на «відкатах». Тут Ваша зайва скромність т. к. на «відкатах» тримається до 70% українського бізнесу (зрозуміло, це не офіційна інформація), і тільки люди з гиперактуальным почуттям чесності не заробляють на цьому.

 

Клуби за інтересами.

Ідея проста! Одна моя учениця створила на роботі «клуб читання».

Одного разу її чоловік заявив їй, що вона занадто захоплюється читанням бульварних романів і витрачає на це багато грошей. Оцінивши претензію чоловіка, вона побачила, що дійсно у неї накопичилося чимало такої літератури. На роботі у спілкуванні з колегами (жінками) вона дізналася, що більшість теж читають такі книжки, але не бажають їх купувати. Ідея народилася миттєво — оренда книг.

Здаючи книгу в оренду за 1.5 – 2 грн/тиждень, вона створила великий обмінний фонд, де окупність книги приблизно 1 — 2 місяці, все інше чистий прибуток. За її підрахунками маючи в колекції 100 книг, середня прибуток становить 100 у.е./місяць.

Грошей не багато, але ідея хороша і заслуговує уваги.

 

Підвищуємо зарплату.

Коли востаннє Вам підвищували заробітну плату?

Займіться цим питанням ТЕРМІНОВО!

Якщо ви сподіваєтеся що ви будете довго і добре працювати і шеф помітить ваші старання і сам підніме вам ЗП, то знайте: — цього НІКОЛИ не станеться. Тільки ви здатні вплинути на рівень своєї заробітної плати.

 

* * *

 

Зрозуміло, це далеко не всі можливі варіанти заробітку на робочому місці. У кожного з нас унікальне робоче місце і набір обов’язків. Виходячи з цього, можна придумати свої варіанти. Але, хтось скаже «Це до мене не належить, мені все це не підходить…». Я відповім: «Посередність шукає виправдання, а успішна Людина — способи рішення. Шукайте свої способи, експериментуйте і Ваші зусилля повернутися до вас великими грошима»

 

Грошей Вам!

 

P. S.

Пропоную в коментарях на цей блог, писати свої варіанти заробітку на робочому місці. По мірі виникнення ідей, я теж буду доповнювати варіанти заробітку.

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається