Як додатково заробити на робочому місці (частина 1)

223

Практично всіх розсудливих людей, в наш час, цікавить один і той же питання: «Як заробити гроші?». Сьогодні про гроші думають тільки ті, хто не знає що це таке. Думки про гроші вже перестали бути чимось «непристойним», але як їх заробляти і примножувати знають не багато. Сьогодні ще сильно переконання, що гроші можуть мати обрані, а більшості співгромадян наказано бути «небагатими». Це не так! Заробляти і мати гроші може будь-яка людина, незалежно від місця проживання, освіти і наявності стартового капіталу. Для цього необхідно небагато – ваше бажання, ваше прагнення, трохи фантазії і ризику. От і все!

 

Сьогодні я хочу запропонувати Вам прості і перевірені способи заробляння грошей, не покидаючи робочого місця. Всі способи передбачають мінімальний стартовий капітал, або його відсутність, швидка реалізація і прибуток.

 

Для початку, універсальний рада, для всіх тих, хто хоче розбагатіти:

«Головний секрет, як робити гроші, можна сформулювати всього в п’яти словах, але якщо ви такий же, як всі, то ви в це не повірите. Я витратив багато сил, щоб дізнатися їх, і розбагатів. І до мене можуть приєднатися сотні чоловіків і жінок нашої країни. У цій формулі всього п’ять слів. Запам’ятайте: знайди потребу і задовольни її!».

М. Смолл «Як робити гроші».

Продаж чужих товарів і послуг.

В якому колективі ви працюєте? Хто Вас оточує? Що потрібно вашим колегам, в чому вони потребують?

Тисячі чоловіків і жінок заробляють пристойні гроші на дилерській продажу різних товарів. Серед найбільш популярних марок товару, що продаються таким чином «Оріфлейм», «Ейвон», «Хербалайф» і «Тянь Ші». Спосіб входу в бізнес простий: купуєш дилерську картку, або мінімальний стартовий пакет, і спокійно поширюєш товар серед своїх знайомих, друзів та родичів. Середній заробіток у людини з налагодженою системою збуту від $200 до $1500 в місяць.

 

В цьому виді заробітку, успіх залежить тільки від вашої завзятості і наполегливості.

 

Експерт своєї справи.

Цей спосіб заробітку підходить тим, хто є носієм спеціальних (або унікальних) знань або інформації. Такими знання мі можна вважати і хороше знання законів і бухгалтерських нюансів.

Подумайте, кому можуть бути корисні ті знання, що є у вас і хто заплатить за це гроші. Трохи завзятості і сміливості, і ви можете стати хорошим, високооплачуваним консультантом. При цьому можна залишатися на колишньому місці роботи.

Якщо ж особливих знань у Вас немає, то їх завжди можна отримати. Освіта, курси, книги, тренінги.

 

Продовження слідує…

 

Грошей Вам!

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається