Використовуйте силу своєї чарівності!

190

Добрий день.

 

Як часто ви опиняєтеся в центрі уваги та інтересу з боку оточуючих?

 

Як ви думаєте, з вами хочуть спілкуватися інші люди?

 

Хочете, щоб ви постійно перебували в оточенні людей, які ВАМИ цікавляться і хочуть спілкуватися з ВАМИ? Станьте цікаві для них. Станьте чарівними і привабливими.

 

Хочу поділитися з вами секретами чарівності успішних людей. Секретів всього 7-м. Вони прості у виконанні і, безсумнівно, наповнять ваше життя комфортним та приємним спілкуванням з різними людьми.

 

Увага! Від застосування даних секретів у своєму житті, ви самі будете змінюватися! Зміни відбудуться! Ви станете більш спокійним і веселим людиною, більш життєрадісним і більш впевненим у собі. Будьте обережні! …. і не кажіть, що я вас не попереджав … )))

 

 

Секрет 1. Посміхайтеся!

Посмішка людини, свідчить про його хорошому настрої і стан справ на поточний момент. Посміхніться прямий зараз! Це зробити дуже просто. Хочу повідомити вам, що коли ви посміхаєтеся, нехай навіть і навмисно, ваш мозок отримує команду: «У мене все добре». Внаслідок отриманої команди, у вас дійсно піднімається настрій і загальний тонус організму. Саме тому, Ошо і Матек Чіа використовують сміх у своїх оздоровчих практиках.

У молодості, у книзі Дейла Карнегі, я прочитав фразу: «Ніщо не коштує так дешево і не цінується так дорого як посмішка». З тих пір я багато разів перевіряв цей вислів у дії і, незмінно, отримував позитивний результат. Посмішка подобається всім! Усміхнений людина, немов магніт, притягує погляди перехожих. Почніть посміхатися частіше, і ви станете центром уваги оточуючих.

Посміхайтеся!

 

Секрет 2. Одягайтеся як успішна людина.

«Зустрічають по одягу…» — говорить народна приказка. Можливо, хтось скаже, що це не так, але факт залишається фактом — одяг, немов візуальний паспорт людини. Люди завжди складають своє враження про вас, виходячи з того, що вони бачать перед собою, і бачать вони як і у що ви одягнені.

На одній з особистих консультацій, я порекомендував людині просто змінити імідж і почати одягатися інакше. Вже на наступній консультації, хлопець із захватом розповів мені як змінюється світ навколо нього. Безсумнівно, я радий за нього, але світ навколо нього не змінюється – змінюється він сам і реакція людей на нього. Людина, одягаючись якимось певним чином провокує людей на цілком очікуване поведінка по відношенню до себе. Наприклад: хлопець, одягнений в широкий одяг жовтого і зеленого кольорів, напевно, буде сприйматися як людина веселий і компанійський. Ще приклад: дівчина, одягнена в одяг з чітким силуетом в червоному і чорному кольорі буде сприйматися як сувора і сильна, можливо, трохи агресивна.

Рекомендації:

Подивіться на соціум навколо вас. Визначте стиль одягу, який притаманний людям успіху у вашому соціумі. Одягніться також, і нехай вас не бентежить, що до такої одязі ви не звикли – це тимчасово і дуже скоро пройде. Новий стиль одягу змінити ваш імідж в очах оточуючих. Також, він змінить ваше ставлення до самих себе.

Одягайтеся як люди успіху, одягайтеся сміливо!

 

Продовження слідує…

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається