Використовуйте силу своєї чарівності! (частина 3)

197

Секрет 6. Говоріть людям компліменти.

Компліменти люблять всі! Якщо людина говорить, що компліменти йому не подобаються – це значить, він жадає їх отримувати ще більше, ніж всі інші. Говоріть людям компліменти. Говорите їх при всіх. Говорите їх, коли спілкуєтеся з оку на очей. Говорите незнайомим людям — їм буде приємно це чути. Говорите людям, яких ви знаєте – їм це необхідно!

Будьте позитивним і уважним до людей. Створюйте свій неповторний образ приємного в спілкуванні людини. Сійте навколо себе доброту і гарний настрій.

Рекомендації:

Будьте природні в своїх компліментах. Хваліть людей — вони цього заслуговують. Дозвольте добрим словами виливатися тоді, коли вони виникають у вашій свідомості і отримуйте від цього задоволення. Нехай це буде прямо під час розмови.

Говоріть людям компліменти!

Секрет 7. Приймайте людей такими які вони є.

Перед Вами останній і найважливіший секрет! Він простий і водночас складний. Зрозумівши його, Ви зможете зробити своє спілкування приємним і для себе і для людей, які Вас оточують. Адже кожна людина в цьому світі – це цілий всесвіт думок, емоцій і нових знань. Кожна людина – це унікальне створення Творця. У кожному серці закладена унікальна частинка всесвіту. Кожна душа по своєму цікава. Спілкуючись з людиною, загляньте в його очі. Постарайтеся побачити його унікальність. В кожній людині є щось хороше, чому можна повчитися.

Загляньте в очі людини. Там таїться цілий всесвіт! Прийміть можливість спілкування з цією людиною як дар небес. Прийміть цей дар таким, який він є. Дайте людині можливість бути самим собою — без фальшивих масок і ролей. І вас чекає чудове відкриття навіть у тих випадках, коли перед вами сидить ваш старий і добрий друг, якого Ви знаєте тисячу років.

Дозвольте вашому співрозмовнику бути самим собою і Вас, безсумнівно, чекає велика подяка від самої людини і його щира симпатія до Вас!

Дозвольте людям бути такими які вони є!

Ось ви і дізналися сім основних секретів особистого шарму. Як бачите, все дуже просто. Справа за малим – просто застосувати це у своєму житті.

Зрозуміло, це далеко не все, що можна сказати про спілкування ))) але саме з цього все і починається. Почніть застосовувати будь-який з семи секретів прямо зараз! Озирніться по сторонах і просто посміхніться людині якого побачите першим. Зробіть це ще раз. Ось саме з таких маленьких кроків і створюється сила особистого шарму…

Використовуйте силу своегообаяния!

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається