Використовуйте силу своєї чарівності! (частина 2)

237

Секрет 3. Будьте уважні до людей.

Люди люблять, коли до них проявляють інтерес. Дайте їм те, що вони хочуть!

Прості прийоми, які можна використовувати у процесі спілкування:

1. Частіше називайте свого співрозмовника по імені.

2. Підтримуйте контакт очима під час бесіди.

3. Цікавтеся справами свого співрозмовника.

4. Більше слухайте!

Тут вам дуже знадобиться ваш самий цінний навик – вислуховувати до кінця з цікавістю на обличчі. І пам’ятайте: не можна перебивати людини, коли він говорить про щось серйозне для себе і нешанобливо ставитися до його думки.

Будьте уважнішими до людей, і ви побачите світ, оточений цікавими людьми.

 

Секрет 4. Жартуєте і веселіться.

Кожен день, мільйони і мільйони людей платять за те, щоб розважитися. Їм і не в домек, що основний центр веселощів це вони самі. Людина рівно на стільки веселий і щасливий, наскільки він сам собі дозволяє.

Проведіть маленький аналіз поточного стану. Який у вас зараз настрій? Якщо вам не дуже подобається свій настрій на даний момент – подумайте, як ви можете його підняти. Що ви можете зробити, щоб воно стало гарним, а ще краще, відмінним? Неодмінно зробіть це. Підтримуйте своє відмінний настрій як можна довше і діліться своїм настроєм з іншими людьми.

Відкрию вам маленьку таємницю: коли ти ділишся своїм настроєм з іншими людьми, то його менше не стає.

Відкрию вам середню таємницю: коли ти в гарному настрої, твої справи самим дивним чином починають йти краще. Якщо у тебе гарний настрій завжди, тоді успіх супроводжує тобі у всьому.

Відкрию вам велику таємницю: люди, які жартують, перебувають у хорошому настрої і діляться цьому з навколишнім світом, незмінно, стають центром загальної уваги і інтересу.

Діліться з усіма своїм хорошим настроєм!

 

Секрет 5. Жестикулируйте.

Одного разу, гуляючи зі своїм маленьким сином, тоді йому було близько 1 року, я помітив, що він дивиться на когось, не відриваючи погляд. Так тривало досить довго, і я зацікавився, що ж так сильно привернуло його увагу. Це виявився молодий чоловік, років 18-ти в оточенні своїх друзів. Друзі також «відкривши роти, дивилися на нього.

Нічим особливим хлопець не відрізнявся, крім одного: він голосно щось розповідав і дуже бурхливо жестикулював. Його руки і тіло «кричало» у всі сторони. Це було дійсно показово.

На прикладі свого сина, я вперше зрозумів, що широка жестикуляція і гучна мова притягують увагу оточуючих і при цьому, хочу зауважити, увагу неусвідомлене.

Рекомендації:

— Введіть свою поведінку широкі жести.

— Нехай велика частина ваших жестів, буде на рівні грудей і вище.

— Особливу увагу приділіть відкритим жестам, з відкритими долонями.

Жестикулируйте більше і готуйтеся стати центром загальної уваги!

 

Продовження слідує…


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається