Вигідно лікаря лікувати хворого

210

Анекдот:

Приходить додому молодий зубний лікар і з гордістю заявляє батькові (теж зубного лікаря).

 – Тато, став професіоналом. Я вилікував всю сім’ю Іванових. Тепер ніхто не має жодної дірочки і абсолютно здорові зуби.

— Що ти накоїв!? Ці Іванови годували нашу сім’ю вже 15 років!

 

Хай вибачать мене всі лікарі за правду…

 

Вважається, що лікар хоче допомогти пацієнтові вилікуватися. Саме так і думаємо ми (не лікарі). Але мета програма лікаря – це бажання мати побільше хворих. Чим більше хворих людей – тим більше заробіток у лікаря.

Це дуже явно простежується на рівні цілої країни.

Існує безліч способів, як повністю вилікувати організм і максимально активізувати імунну систему людини. Серед таких методів (я ними користуюся) є подих по Бутейко, дихання тренажер Фролова, макробиотическое харчування, енергетична гімнастика і пр… Все це є! Є й ще більше. Але, на жаль, Моз ці способи не підтримує ніяким чином (спасибі, що не забороняє). Просування цих способів цілком лягає на плечі хворих людей, які від безвиході починають шукати нетрадиційні способи одужання.

 

Не буду глибоко впроваджуватися в роздуми про те, наскільки вигідніше прописати масу ліків, що лікар від це отримує… Впевнений, є і хороші люди серед лікарів. Їх більша частина.

 

Не тільки лікарі зацікавлені в погіршенні якості своїх послуг і товарів.

Виробники автомобілів, вже давно налаштували своє виробництво так, щоб авто починала ламатися через 2-3 роки. Будь-який працівник автоіндустрії знає: основний заробіток у цій галузі йде від СТО. В міфи про холодильнику, або пральній машинці, яка працює 10 років, вже ніхто не вірить — виробнику не вигідно. Взуттєвий майстер, який ставить набійки, завжди перебуває у виборі: ціна чи якість. І т. д. і т. п. …

 

Це все мої думки з цього приводу.

 

Рекомендую прочитати: 11 секретів молодості та здоров’я

 

Здоров’я Вам!

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається