Відповіді на актуальні запитання читачів

224

Друзі, ми провели веб-конференцію!

Читайте питання і відповіді на сайті «Газети по-київськи»

Хочу поділитися з вами своїми враженнями про веб-конференції.

 

Цікавий досвід. Я звик до прямого спілкування з людьми і мені подобається отримувати зворотний зв’язок від учасників. В процесі конференції, обміну думками не передбачалося, і мені було не просто відповідати на питання не бачачи очі людей, які їх задавали. По суті, веб-конференція це кімната переговорів в якій сиджу я і журналіст. Я читаю запитання і вголос на них відповідаю, а журналіст, в реальному часі, набирає відповідь на комп’ютері.

Це був хороший досвід, під час якого мені довелося вчитися говорити з уявним співрозмовником. Але головне в цьому досвіді – це навичка відповідати на питання, максимально враховуючи всі можливі варіанти трактувань відповіді. Намагатися вибудувати відповідь, так, щоб він був сприйнятий з максимальним розумінням суті. З цього, деякі відповіді вийшли загальними і вимагають пояснення нюансів для кожної окремої людини.

 

Мене порадувала різнобічність запитань. Видно чим живуть люди, з якими питаннями вони стикаються. Під час веб-конференції, я вирішив створити тренінг по налагодженню відносин в парах і сім’ях. Думаю, це питання стосується багатьох людей. Так що чекайте нові програми.

 

А поки, читайте мої відповіді на питання читачів «Газета по-киевски»

 

Дякуємо всім учасникам веб-конференції.

Добра і щастя всім людям!


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається