Відкрийте свою душу для енергії пізнання і натхнення

286

Людина приходить у це життя, щоб розвиватися і максимально реалізуватися. У цьому йому допомагає нескінченне бажання пізнання всього нового і незвичайного.

Озирніться навколо! Прямо зараз, вас оточує безліч видів спорту і захоплень, якими Ви ще не займалися, сотні незнайомих людей, тисячі місць в яких варто побувати, мільйони слів нової інформації. Все це потрібно дізнатися, прочитати, спробувати.

Я точно знаю найкращий час, коли це варто зробити перший крок на шляху пізнання нового – прямо зараз!

 

Через активне пізнання навколишнього світу, у всьому його розмаїтті, людина точно знайде те, що йому дуже подобається, він всім своїм тілом прочувствует те, що його по-справжньому надихає. Слідуючи за своїми бажаннями, людина крок за кроком наближається до свого щастя. Керуючись своїми емоціями «подобається – не подобається», немов стрілкою чарівного компаса, людина безпомилково йде до свого щастя. Слідуючи за своїм натхненням, ви здатні створити свої щирі мрії і осягнути справжню самореалізацію. Почніть пізнавати світ прямо зараз!

Вийдіть на вулицю і озирніться по сторонах і, можливо, ви нарешті побачите той прекрасне місто в якому ви живете. Порвіть кайдани переконання «Я вже все там бачив» і зазирнути за завісу буденності. Вас чекає новий світ, в якому є все: цікаві люди, краща робота, маса задоволень, нові перспективи, грошові ідеї, красиві картини (можливо навіть Ваші), емоції яких ви ще не переживали і ще багато чого хорошого… В цьому світі є все, що потрібно саме Вам!

Де ви хотіли побувати і поки там не були? Якщо дуже хочеться – там потрібно побувати. В одному з фільмів головний герой говорить фразу: “Слова “коли-небудь” часто означають “ніколи” і це правда. Пора жити зараз. Можливо, на дану секунду ви не зможете поїхати туди куди хочете, але прагне всерівно потрібно. Живіть заради себе і своєї реалізації, інакше навіщо тоді жити.

Чим ви хотіли займатися, але не вдавалося знайти для цього часу? Займіться цим сьогодні. Прийшла пора жити прямий зараз. Ви заслуговуєте на те, щоб займатися цим заняттям, щоб займатися собою. Жити для себе – ваше святе право, яке належить Вам з моменту народження.

Не займайтеся самообманом! Життя для інших, нічого доброго не дасть, ні вам ні тим для кого ви жертвуєте. Якщо ви хочете, щоб близькі вам люди жили повноцінним життям і насолоджувалися своїм буттям, покажіть їм це на своєму прикладі. Живіть для себе і займайтеся тим, що приносить вам радість.

«Якщо хочеш бути щасливим – будь ним!»

Козьма Прутков

Живіть отримуючи задоволення і ваші діти та онуки будуть жити за образом і подобою Вас.

Починайте прямо зараз.

Вовзможно ви хочете зайнятися танцями, малюванням, співами, в’язанням гачком, футболом, плаванням, йогою, ходінням під вітрилом, катанням на водних лижах, парапланеризмом, медитаціями, написанням оповідань, дайвінгом, погуляти по парку або сходити в похід з наметами або ще що… Дізнатися де і як ви можете зайнятися новим, интереснымдля вас заняттям. Для початку просто спробуйте!

Впевнений, що в кожному з нас є веселий і допитливий авантюрист, що в кожному з нас живе дика і всепоглинаюча енергія пізнання і розвитку. Звільніть її! Дайте собіволю!

Якщо сьогодні ваш вечір розпланований, і його неможливо змінити — тоді можна змінити свій звичний маршрут пересування і побувати в нових місцях. Можна знайомитися з новими цікавими людьми. Замість телевізора і марного базікання про мера почитати розвиваючу книгу (тут вони є!).

Вийдіть за межі звичок і буденності! Пізнайте різноманітність світу. Світ прекрасний і сповнений добра. Знайдіть своє натхнення, повною мірою насолодитеся їм, і знову відправляйтеся в шлях експериментів і пізнання нового.

Натхнення Вам!

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається