Вибери свою Долю!

217

Осінь 2005 року. У затишному кафе на Подолі сидимо я і мій найкращий друг. Ми дружимо вже більше 5-ти років. Між нами йде спокійна приємна бесіда, ми ділимося своїми думками, інтересами, спостереженнями і просто спілкуємося.

— Знаєш, Женя — каже мій друг, — я вирішив стати обивателем.

— Що ти маєш на увазі?

— Я хочу прокидатися о сьомій ранку, приходити на роботу, йти з роботи о 18.00 і більше ні про що не думати. Я хочу жити спокійно, не напружуючись, — додав він.

— Гаразд. Я тебе розумію, — відповів я.

В один момент я раптом зрозумів, що чоловік, якого я вважаю своїм кращим другом, має зовсім інші життєві цінності і цілі. Ось так в одну мить і припинилася наша дружба. Ми стали не цікаві один одному і наші шляхи розійшлися. Більше ми ні разу не спілкувалися.

 

Я розумію цю людину, але не підтримую його рішення, т. к. волію активно вибудовувати свою реальність і брати ініціативу в свої руки. Незважаючи на це я поважаю і буду поважати надалі. Я щиро поважаю його за те, що він обдумав і прийняв СВОЄ рішення. Нехай навіть воно комусь і не подобається, але це ЙОГО рішення.

 

Як часто людина, приймаючи рішення, співвідносить його з думкою оточуючих?

Що впливає на прийняті вами рішення?

 

«Я хочу бути багатою людиною» — це людина гідна поваги.

«Я хочу працювати на «дядька Сема» — повага і цій людині.

«Я хочу бути бомжем» — і ця людина з його рішенням поважаємо.

 

Будьте тим, ким ви хочете бути. Робіть те, що Вам хочеться. Займайтеся своєю улюбленою справою або бездельничайте. Зрозумійте себе і свої життєві пріоритети. Живіть в гармонії з собою.

 

Звільнитися від обмежень і кайданів диктують свої умови. Будьте вільні у своїх рішеннях. Це Ваше життя, і прожити її Вам. Уся відповідальність за ваш вибір цілком і повністю лежить на Вас.

 

Бажаю Свободи у виборі Своєї долі!

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається