Ви багато працюєте, але в цьому то і проблема!

168

Впевнений, що ви знаєте величезна кількість людей, які багато працюють і намагаються заробити. Можливо, ви один з таких людей, які свято вірять в те, що для того, щоб багато заробити потрібно багато і старанно працювати. Але проблема в тому, що саме цей спосіб заробляння грошей працює найгірше, і такі люди навряд чи стануть по-справжньому багатими.

Подивіться навколо: маси людей день у день, люди ходять на роботу в надії коли-небудь заробити стільки грошей, що можна розслабитися. Але це все не настає… і чим більше людина працює, тим складніше йому даються гроші. Це ніби замкнене коло і цей день так ніколи і не прийде.

Ейнштейн говорив: «Божевільним можна вважати ту людину, яка від одних і тих же дій очікує різного результату» .

Але, так відбувається з року в рік. Так роблять вони самі. Так робили їхні батьки і батьки їхніх батьків. Так будуть робити їх діти – це найстрашніше. І знаєте що… Вони не винні в тому, що так відбувається!

Як людей роблять хом’ячками в колесі системи.

Усі освіта і весь соціум повчально твердить вам, що потрібно багато і наполегливо працювати.

Дитячий садок розвиває в людині почуття «стадності» і він вчиться жити, так як всі.

Школа спочатку готує середньої людини, який свято вірить у те, що треба працювати – це вигідно соціуму.

Вузи готують фахівців для найманої праці – це вигідно системі.

Одна моя знайома на питання: «Навіщо тобі третю вищу освіту?», відповіла: «Для того, щоб бути більш затребуваною на ринку праці».

Тебе змусять повірити в цю нісенітницю!

В мізки людей і їх друзів вклинилася одна сильна думка: «Нічого не буває просто так і за все треба платити». Ось і виходить, якщо хочеш багато заробляти – треба багато працювати. А якщо ти раптом захочеш просто притягнути гроші або заробляти гроші легко і з задоволенням, то твій внутрішній голос скаже тобі: «Тсссс! Це єресь, марення і так не буває!». Навіть якщо людина проб’ється через барикади внутрішнього голосу, то його друзі скажуть йому те ж саме.

Вихід є!

Але є люди, які живуть за іншими правилами і отримують інші результати. Вони усвідомили істинний сенс слів «По вірі вашій нехай буде вам» і змінили свої переконання і вірування. Вони живуть повним життям, так як їм цього хочеться. Вони займаються улюбленою справою і досягають найвищих вершин кар’єри. Вони створюють бізнес для душі і стають мільйонерами. На обличчях цих людей посмішка і ними захоплюються оточуючі.

Весь соціум теж твердить їм, що так жити не правильно, але ці люди знайшли в собі сили піднятися над думкою натовпу і змогли піти іншим шляхом. Вони вибрали щасливе життя.

Так, вони платять за свої успіхи велику ціну – вони радіють собі і своїм успіхам і радіють багато! Хочеш багато заробляти – умій багато радіти. Це теж замкнуте коло, але вони згодні жити в такому замкнутому колі.

Вчіться жити легко і з задоволенням!

Пройдіть тренінг Грошовий Магніт, щоб навчитися жити з задоволенням і в радість.
Про тренінг: www.deyneko.ru/moneymagnet/


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається