Вересень почався з приємних моментів

244

У травні 2010 року, мені зателефонували з редакції журналу «З Тобою» і запропонували взяти участь в експерименті. Суть експерименту полягала в тому, щоб мій тренінг відвідала представниця журналу і за результатами і враженнями від проходження тренінгу буде написана стаття.

 

Де ж тут експеримент? — запитаєте ви.

Поясню:

Будь-яка співпраця із ЗМІ – це завжди ризик і своєрідний експеримент. Ти ніколи не можеш бути впевнений у тому, що журналіст звертається до тебе з благими намірами. Так, наприклад, з телеканалом «СТБ» я принципово не співпрацюю, т. к. політика каналу спрямована на створення негативного потоку новин. Можна бути абсолютно впевненим, що таке благе діло як тренінги особистісного зростання, браві «журналісти каналу СТБ перетворять на «секту» або «зомбі-ленд».

 

Ризикуючи нарватися на упереджене ставлення, я все одно погодився – мені не шкода, якщо людина відвідає мій тренінг, це точно буде корисно.

 

Результат експерименту:

На початку місяця вийшов в світ новий номер журналу «З Тобою». На 22-23 сторінці розміщений матеріал про тренінг «Я Переможець!». Стаття називається «Перемогти Дракона. Як за два дня розпочати нове життя».

Ви можете купити журнал і прочитати про враження від тренінгу Наталії Дуб’яги, журналістки Укрмедиахолдинга.

Якщо, з якихось причин, ви не зможете придбати журнал, пропоную скачати виділені сторінки у форматі PDF. (скачати і прочитати статтю)

 

Приємного прочитання!


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається