Ваш найкращий діловий Партнер

189

З ким співпрацюють ВСІ найбагатші люди планети?

Чи знаєте ви, хто ваш самий надійний партнер по бізнесу?

З ким ви ніколи не залишитеся в програші?

Хочете дізнатися які інвестиції дають віддачу в 1000% і більше?

 

Відповідь проста і очевидна! Відповідь на ці питання знає кожна людина: і дорослий, і дитина. Цей секрет настільки поширений, що наша логіка відмовляється повірити в нього.

 

Бог — ваш найкращий, самий стабільний і самий надійний партнер!

 

«На все воля Божа» свідчить мудрість. Це не просто слова – це основа світобудови. Саме воля Божа визначає, що буде з тобою. Анітрохи не применшуючи Ваші можливості, абсолютно відверто можу заявити, що Бог допомагає вам, або не допомагає. Ти або з Богом разом, або самотній у всесвіті. Ти можеш відчути це в будь-який момент.

 

Ось прямо зараз, ви можете прийняти думку про те, що Бог всюди, Бог в кожній події й кожному моменті життя. Він підтримає вас і пошле тільки найкраще, на що Ви заслуговуєте і готові прийняти. Прийміть все, що послане Богом з вдячністю.

 

Віддячите Бога за його підтримку 10% відсотками від прибутку. Десятинна – ось та частина, яка піде на благі наміри. Богу не потрібні ваші гроші — віддайте їх потребують Божої допомоги. В той момент, коли ви займаєтеся благодійністю, сам Бог творить чудеса вашими руками.

 

У Бога немає інших рук, крім ваших.

 

Який був Ваш дохід за минулий місяць? Віддайте всього 10% від цієї суми в найближчий дитячий будинок, притулок, або в церква (храм, монастир). Зробіть це сьогодні. Зробіть це з подякою Богові за його підтримку. Довіртеся Богові! Це буде найкраща інвестиція яку ви коли-небудь зробили і робите у своєму житті. Всі багаті люди роблять це, всі мільйонери і мільярдери. Не чекайте коли і ви станете мільйонером — адже для того, щоб ним стати, Вам просто необхідно заручитися підтримкою Бога.

 

Зробіть свою кращу інвестицію прямо зараз!

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається