Творче мислення: Як замовляти події

232

Що ви хочете, щоб з вами сталося за найближчі 15 хвилин? Досить просте питання, про яке мало хто замислюється. Ми все більше мріємо (читайте пост «Мріяти не шкідливо, шкідливо не мріяти») про якихось глобальних цілях і великі звершення, і не помічаємо, що невеликі бажання і мрії поменше не реалізовуються. Більшу частину своєї уваги, ми схильні спрямовувати на великі цілі, не надаючи належної уваги цілям поменше. Ось так і потрапляють люди в пастку, де великі мрії і плани не здійснюються по одній простій причині: немає досвіду і впевненості в тому, що бажання і мрії можуть збуватися взагалі.

Давайте внесемо ясність у процес реалізації бажань.

Давайте створимо власну систему замовлення необхідних подій і бажаних результатів.

Методика «Усвідомлений замовлення подій».

Все починається з усвідомленого і озвученого, можливо навіть подумки, бажання. Ви можете замовляти події і результати, варто лише навчитися правильно висловлювати своє бажання. Давайте навчимося це робити покроково.

Крок 1. Оформляємо своє бажання.

Що ви хочете, щоб з вами сталося за найближчі 15 хвилин? Дайте собі відповідь на це питання: «Я хочу щоб ____________». Бажання може бути абсолютно різною як за обсягом, так і за реальності на даний момент.

Наприклад:
«Я хочу, щоб зараз мені принесли чашку кави»
«Я хочу повечеряти в ресторані безкоштовно»
«Я хочу мати новий Jaguar XK-R»
«Я хочу, щоб мені підвищили оклад на роботі»

Крок 2. Відчуваємо результат.

Під час того як ви загадуєте бажання, створіть в грудях відчуття того, що це бажання вже стало реальністю. Відчуйте тілом своє бажання як доконаний факт. Відчуйте тепло і щільність в районі грудей і верхньої частини живота. Спробуйте — це не складно. Чим частіше ви це будете практикувати, тим легше це буде виходити.

Крок 3. Прибираємо залежність від результату.

Бажання оформлено і озвучено. З цієї миті, дозвольте йому реалізовуватися самостійно. Постарайтеся прибрати з своєї свідомості всі можливі очікування і свою емоційну залежність від здійснення цього бажання.

Весь алгоритм виглядає приблизно так:

Озвучуємо бажання, відчуваємо на рівні тілесних відчуттів це бажання, як вже доконане і перемикаємо свою увагу на яке-небудь інше заняття (відпускаємо думки з цього приводу).

Додаткові тонкощі.

Для того щоб цей механізм запрацював на повну, необхідно їм користуватися приблизно 70 – 100 разів на день.

Бажання будуть різні!
Приблизно 70% всіх бажань пов’язані з побутом і щоденними потребами. Цей тип бажань нам допоможе відпрацювати цей прийом до автоматизму і виробити стійку впевненість (на рівні несвідомого) в ефективності самого прийому.
Приблизно 20% всіх бажань надсилайте на вагомі і важкі для реалізації бажання. Наприклад: хочу щоб у мене з’явилася нова машина,хочу $ 100000 в подарунок
, хочу щоб мене призначили на нову посаду та ін. Цей тип бажань, завдяки попередньому, буде виконуватися і приносити нам ті результати, які ми хочемо.
Решта 10% бажань, ми направляємо на бажання які для нас, поки що, точно не реальні. Ці бажання можуть бути великими і дуже великими, огроменными. Вони потрібні нам для того, щоб розширити нашу дозвільну базу. Що таке «Закон дозволу» і як ним користуватися, ми поговоримо в одному з наступних постів.

Спробуйте на практиці прийом замовлення подій. Відчутні результати, ви побачите на 3-5 день активного використання.

Напишіть мені про свої результати.

Пам’ятайте:
«Має все той, хто бажає»

Майстер клас “Секрет виконання бажань”


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається