Творче мислення: Приймаю і дякую

224

«Я з вдячністю приймаю дари всесвіту» …і це саме так!

Вітаю Вас, Особистість!

Чи здатні Ви прийняти дари, які підносить Вам життя? Уже чую вигуки з різних кінців країни: «Дивлячись, що називати «даром». Так, ви праві — дари бувають різні. Хоча ні… Дар (подарунок) він і в Африці Дар.

Поставлю питання по-іншому: «чи Здатні ви прийняти дар таким, який він є?».

Всесвіт кожен день робить вам подарунки (дари) в самих різних сферах Вашого існування. Всесвіт намагається допомогти вам здійснити ваші бажання зробити життя комфортним наповнити її радістю.

У нашому розумінні, подарунок — це щось дуже приємне. Якщо ви знайдете купюру, що лежить на проході на видному місці, то ця знахідка, безумовно, сприймається як подарунок, а якщо у вас в цей час фінансові утруднення, то ця купюра буде для Вас, як Дар Божий. Тут все просто: те, в чому ми бачимо явну вигоду або задоволення сприймається нами як «добре і приємно».

Але, не всі дари всесвіту людина здатна сприйняти як подарунок. Подарунок, крім приємного, може бути також корисним і не завжди це зрозуміло з першого погляду.

«Все що не робиться, все робиться на краще» …і це саме так!

Давайте розберемо на прикладі.

Сергія Ч. і Володимира Р. звільнили з роботи. Звільнили і все – роботи немає і джерела грошових надходжень поки що немає. Що це для хлопців, катастрофа, чи нові можливості?

Сергій Ч., усвідомивши що він звільнений, і тепер у нього немає роботи, впав у смуток, почав звинувачувати всіх і вся (в тому числі і себе). Все частіше і частіше з вуст Сергія виривалися слова: «За що? Я ж працював на цій посаді 3 роки! Я віддав фірмі все, що у мене було, а вони так зі мною вчинили! Де справедливість?». Узагальнюючи стан Сергія, можна сміливо назвати його «Негативним».

Володимир Р., прийнявши звільнення як доконаний факт, на який неможливо вплинути, вирішив порадіти несподівано виник відпустки. Звільнення з роботи він трактував як знак для пошуку нової, більш кращої роботи. Частину вільного часу Володимир вирішив приділити пошуку нової роботи, а іншу частину направив на особистий та професійний ріст. Пауза в роботі була заповнена читанням книг, самоосвітою, походів в спортзал і, найголовніше, спілкування з рідними і близькими. Діти були дуже задоволені.

Загальна: Всесвіт подарувала тобі звільнення. Безробіття це або свобода, подарунок це чи не подарокспособен вирішити тільки ти сам.

І знову звідусіль чується: «Євген Дейнеко, Ви говорите банальщину! Ми це чули тисячу Разів! Де ж сенс?».

Поспішаю вас заспокоїти: саме з цього місця починається все саме цікаве і корисне.

Продовження слідує …

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається