Творче мислення: Приймаю і дякую (частина 2)

256

«Ми самі є творцями свого життя» …і це саме так!

Сергій Ч. продовжував жити в негативних емоціях. Поступово це настрій почало проявлятися під час спілкування з дружиною і дітьми. Час від часу Сергій прикрикивал на своїх близьких. Напруга в сім’ї зростало… Сергій наполегливо ходив по співбесідах, на яких він отримував відмову, раз за разом. Там, куди його на роботу брали, йому не підходив рівень окладу або графік роботи. Іноді, Сергій дивувався: чому на посаду, на яку він підходив на все 100%, брали інших кандидатів. Сергію було невтямки, що причиною відмови йому в роботі був він сам, точніше його хронічне емоційний стан.

Каже Максим Петрович, роботодавець: «Хороший фахівець, але, побачивши у Сергія напругу і нервозність (плоди поганого настрою і сварок у родині), я вирішив не зв’язуватися з такою людиною. Побоююся, що замість роботи на благо компанії, мене чекає боротьба з явними і прихованими проблемами Сергія. Навіщо мені додаткові проблеми? Колектив і так трохи морально не стабільний — криза».

Володимир Р. теж займався пошуком місця роботи і походами по співбесідах. Не всі вакансії йому подобалися. Иногдаего не брали, іноді він не погоджувався. Володимир завжди залишався в хорошому настрої і позитивному (хронічно))) стані духу.

Думки Володимира з цього приводу: «Спасибі людям, які мене звільнили. Я точно знаю, що звільнення піде на користь мені і моєму кар’єрному зростанню. Просто потрібно знайти ту саму вакансію і посаду, заради якої я ходжу по співбесідах. Я Точно знаю, що варта найкращого і я знайду бажану посаду. А може пора почати свій бізнес?»

Каже Максим Петрович, роботодавець: «Побачивши Володимира і його бойовий дух (настрій), я захотів дістати такого «бійця» у свій колектив. Оптимізм дуже необхідний під час кризи. Правда, я поки не можу платити йому стільки, скільки він хоче. Будемо розмовляти і домовлятися…»

Загальна: Наші думки і емоції безпосередньо впливають на наші дії і, як наслідок,на ті результати, які ми отримуємо. Приймайте події як Дар Божий і використовуйте його як можливість зробити своє життя краще.

Голоси людей: «Євгене, ви розповіли про один окремий випадок з життя людини. А як діяти під час тотальної кризи особистості, коли все розвалюється? Як можна бути спокійним, коли сім’я розпадається і кар’єра або бізнес залишають бажати кращого?»

Читайте далі! Ми переходимо до поняття безумовного прийняття і подяки. Ввівши цей принцип у життя, ми здатні раз і назавжди усунути зі свого життя весь спектр негативних (які руйнують Особистість) емоцій.

Продовження слідує …

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається