Творче мислення: Думаємо позитивними словами.

221

Вітаю! Сьогодні, ми починаємо освоювати творчо мислення.

Багато хто може подумати, що це загальновідомі речі і будуть праві, ЧАСТКОВО (!!!). Спілкуючись з «знаючими» людьми, стає ясно, що всі знання про творче мислення (або позитивне мислення) обмежена лише фразою: «потрібно думати про хороше». Але, для того щоб отримати відчутний ефект від творчого мислення та перебудувати своє життя на добрі події і позитив, подібних знань вкрай мало.

Запрошую Вас в дивовижний світ, в якому Ви можете керувати подіями і людьми. Світ, де збуваються всі Ваші найпотаємніші мрії. Світ, де кожна людина зможе сміливо стверджувати: «Я господар свого життя!»

Ми починаємо освоювати творче мислення!

.

Урок 1. Думаємо позитивними словами.

Порівняйте дві однакові за змістом фрази:

Рядок 1. «Погані мої справи. Кругом одні проблеми і складнощі»

Рядок 2. «Мої справи не так добре, як хотілося б. Могло бути і краще»

Зміст однаковий, а емоційний і енергетичний фон абсолютно різний!

.

Давайте розберемо детальніше:

Коли людина вимовляє першу фразу, в його свідомості спливає минулий життєвий досвід і йде концентрація на труднощі і тих негативних емоціях, які ним пов’язані. Лише одне слово здатне пробудити в людині вихор негативних емоцій і образів. Серед таких слів: «проблеми», «погано», «погано», «складності», «помилка» і пр. Здавалося б, позитивна фраза «не погано» несе в собі заряд деструктивних думок і налаштовує людину на низькі вібрації.

Друга фраза, навіть через заперечення, створює у свідомості людини позитивні образи. Наприклад, фраза «не дуже добре» стимулює людину представляти позитивний результат подій і активувати всю позитивну енергію пов’язану зі словом «добре». Тут слід згадати, що підсвідомість частинку «НЕ» ігнорує.

.

Нижче наводжу короткий словник позитивних висловів.

погано = не дуже добре

помилка = неправильне рішення

проблема = ситуація потребує вирішення

хреново = могло бути набагато краще

складність = непросто, нелегко

.

Використовуйте ці знання, і нехай все недобре обходить Вас стороною.

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається