Стрибок у невідомість

242

Кожен день люди платять шалені гроші за право відкрити дверцята літака, що летить, і з криком вивалитися назовні, Не кожна людина наважиться на стрибок з парашутом, хоча, згідно зі статистикою, захід це відносно безпечне. У всякому разі більш безпечне, ніж спроба перейти одну з вулиць Манхеттена на червоне світло. Але, навіть знаючи це, ми насилу знаходимо раціональне пояснення подібного розваги. Хтось вважає, що вся справа в адреналіні, проте ветерани стрибків з парашутом стверджують, що після пари‑трійки стрибків чисто фізичні відчуття вже не приносять початкового кайфу. Ці люди піднімаються в небо заради кількох хвилин абсолютної чистоти і прозорості. В такі миті, коли мініатюрна мозаїка світу розстеляється у них під ногами, все раптом стає на свої місця. Так, скаже вам будь-який досвідчений стрибун з висоти, головне – не гострі відчуття, а відкривається вид зверху.

Уявіть, що ви повільно ковзаєте вниз під куполом відкритого парашута. До землі ще далеко, і вона видна вам як на долоні. Подивіться внутрішнім поглядом на картинку, яка спонтанно малює ваша свідомість в той момент, коли ви уявляєте свій стрибок з парашутом.

Опишіть, що ви бачите внизу.

1. Луг, зарослий травами і квітами.

2. Нерівний скелястий ландшафт або густий ліс.

3. Жадібно облизывающихся хижаків.

4. Плавно поточну річку.

 

Які ваші очікування.

 

Парашутисти жартують, що вбиває не сам стрибок, а приземлення. Місце вашої уявної посадки відображає ваше ставлення до життя і ваші думки з приводу того, чого від неї можна чекати. В одному з попередніх постів, я розповідав про закон очікування і як він впливає на ваше життя. Прочитайте пост «Творче мислення: Закон Очікування».

 

Давайте розберемося з вашими очікуваннями. Ваш вибір того чи іншого ландшафту характеризує рівень оптимізму або песимізму, з якими ви звертаєтеся на світ.

 

1. Луг, зарослий травами і квітами.

Ви невиправний оптиміст. Не виключено, що тут, на висоті двох тисяч метрів, ви зуміли вловити запах квітів на лузі і помітити, що трава на ньому соковита і густа, а, стало бути, ваша посадка буде виключно м’якою. На такій висоті життя здається прекрасною і дивовижною. Головне – не надто захоплюйтеся виглядом, щоб не забути згрупуватися при приземленні.

 

2. Нерівний скелястий ландшафт або густий ліс.

Порівняно з вами Мерфі, який стверджував, що, якщо сьогодні все погано, значить, завтра буде ще гірше, – невиправний оптиміст. Принаймні, ваш парашут не заплутався під час польоту. Втім, до землі ще далеко… Вам варто частіше переводити погляд на світлу сторону місяця. Зрештою, в цей самий момент ви буквально на сьомому небі. Правда, звідси є тільки один шлях… вниз.

 

3. Жадібно облизывающиеся хижаки.

З тим, що світ готовий зжерти вас з потрохами, ви давно примирилися – але лише тому, що спостерігати за всім цим так забавно. Ви покірно зустрічаєте будь-які життєві перипетії і ніколи не втрачаєте випадку посміятися, нехай навіть над самим собою.

 

4. Плавно поточна річка.

Вас не можна зарахувати ні до оптимістів, ні до песимістів. Ви сприймаєте світ таким, який він є, і вирішуєте проблеми по мірі їх надходження. Ви розумієте, що ми надто мало знаємо про майбутнє, щоб оцінювати його як «добрий» або «поганий». Крім того, вам є чим зайнятися тут, в сьогоденні. Так, наприклад, вам слід вирішити вже зараз, де краще приземлитися на березі, що дозволить вам не потонути у безодні вод, або, навпаки, на середині річки, де приземлення буде не таким жорстким.

 

Будьте уважні до своїх очікуванням – вони упереджують отримані результати.

 

Очікуйте найкращого!

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається