Що можна досягти за 21 день!

225

Отримав новий відгук про другий ступені програми «Підкори Свою Вершину».

Дуже приємно, що моя праця допомагає людям.

Читайте уважно. Впевнений, що результати отримані учасником, безсумнівно, сподвигнуть Вас на практичні дії по досягненню бажаного. Успіхів Вам у ваших справжніх і майбутніх починаннях. Я допоможу Вам усім, чим зможу.

Євген Дейнеко.

Відгук:

Я просто в захваті! Я ніколи так добре не почувався, як зараз. Я Вам неймовірно вдячний! Я знайшов спокій і гармонію духу. Тільки зараз, пройшовши тренінг і ставши іншою людиною, я раптом усвідомив, що всі ці довгі роки я постійно перебував у напрузі, нервував, хвилювався, переживав, постійно боявся, що думають про мене оточуючі люди. Я настільки звик до цим негативним емоціям і напрузі, що навіть не помічав цього, а помітив тільки зараз, коли знайшов абсолютно нове, незвичне для мене спокійний, гармонійний і радісний стан. Я ніби знову став 8 річною дитиною в тому плані, що життя для мене стала радісною, різнобарвною і безтурботним. Я вперше за останніх років 10 так чудово виспався і відпочив за ніч… сутра по всьому тілу розливалося приємне відчуття млості і… якоїсь любові до себе, до людей, до природи, до життя… до всього! Оточуючі люди раптом стали для мене набагато приємніше. Я перестав з ними сваритися, я спокійно реагую на будь-які непорозуміння. Я перетворюю своїх ворогів на друзів. Я полюбив себе! І інші люди стали по-іншому сприймати мене і по-іншому до мене ставитися. Я став набагато більше відчувати радісних, приємних почуттів і переживань. У мене покращилися взаємини з дівчиною. Моє життя наповнилося любов’ю і гармонією.

Крім цього і на роботі справи пішли в гору – я збільшив оборот моєї компанії на 50% за 3 тижні!

Зі мною відбуваються просто неймовірні речі!

І все, що я тут описав – це лише мала частка того, як змінилося моє життя після проходження всього двох днів Вашого тренінгу!

Чи піду я на наступні ступені? Про те, щоб на них НЕ піти не може бути й мови! Євген, я просто захоплений Вашим чудовим тренінгом, Вами як тренером і Вашими глибинними знаннями людської психології, велике Вам спасибі!

З повагою, Ярослав Корчагін.

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається