Секс і бізнес. Тільки для Чоловіків!

205

Секс заважає бізнесу!

 До такого висновку приходиш, коли сексу в твоєму житті дуже багато.

Давайте розберемося, чому так відбувається…

 Головна мотивація чоловіки – їжа (для бізнесмена — гроші) і секс.

Головна мета чоловіка – полювання і завоювання. Штовхає на подвиги його елементарний голод, як фізичний, так і духовний.

 

Але, що відбувається, коли чоловік насичується?

Ситий і ублаженный чоловік – «гальма» по своїй натурі, він, на рівні мозку, не бажає нічого. Цілі його цікавлять в меншій мірі.

 

Еякуляція, для чоловіка, як маленька смерть для його успіху. Досягнення в сексі, замінюють бізнесові досягнення, а іноді, і зовсім витісняючи їх.

Ви напевно вже подумали, що я противник сексу )))

Це не так!

Я за секс двома руками! Але будемо реалістами: сексуальні пригоди займають дуже багато часу і відбирають масу життєвих сил у чоловіка. На дії в бізнесі, сил йде вже набагато менше… Хтось скаже: «У мене вистачає сил і на бізнес і на секс!» Моя відповідь: дивись вище по тексту.

 

Пропоную алгоритм «Секс і бізнес»:

 

1. Наявність постійного партнера (бажано законної дружини).

Постійна партнерка забезпечить тобі стабільність і реалізацію твоїх чоловічих потреб. За статистикою: 70% мільйонерів мають стабільну (більше 15 років) сім’ю.

 

2. Регулярний секс, не частіше 2-4 рази в тиждень.

Регулярність — запорука здоров’я. Частоту можна зменшити. У ведичній культурі (рекомендую познайомитися з нею), проповідується секс 1 раз в місяць. Для мене особисто, це не прийнятно, але здоровий глузд в цьому точно є.

 

3. Рекомендую практикувати секс без еякуляції. Це секс, в якому оргазм і еякуляція розділені на 2 різних події (процесу). Такий секс додає сил, і стимулює чоловіка для нових досягнень.

В якості літератури з цього приводу, рекомендую книгу Мантек Чіа «Даоські секрети любові для чоловіків».

 

 


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається