Секрети успіху і достатку

255

Прекрасна новина!

Через 2 тижні відбудеться довгоочікуваний тренінг «Секрети успіху і достатку».

Хочу трохи розповісти про те, що ж це за тренінг і чим він чудовий.

 

З 2005 по 2009 роки, один з найбільш відвідуваних був тренінг «Sекреты грошей». Тренінг був корисною і приносив свої позитивні результати. Відгуки та результати учасників цього тренінгу, можна прочитати тут.

 

У процесі свого професійного розвитку, програма тренінгу «Sекреты грошей» застарів і я взяв тайм аут, для створення нової, більш зрілою і повної програми.

Гарна новина для тих, хто брав участь у тренінгу «Sекреты грошей» з 2005 по 2009 роки: я запрошую Вас пройти новий тренінг з ексклюзивною знижкою 50%! Буду радий бачити вас на тренінгу.

 

Що нового у тренінгу «Секрети успіху і достатку».

 

Я свідомо відійшов від жорсткої концентрації уваги на фінанси, оскільки вважаю, що фінанси не можна розглядати окремо від інших сфер життя людини. Мої дослідження в цій області показують прямий зв’язок між фінансовим достатком і душевної гармонією людини. Саме з цієї причини, тренінг спрямований на створення внутрішнього балансу учасника та подальшої гармонізації особистих потреб і бажань з реальністю (Я хочу – я маю).

Висловлююсь більш доступними словами, починають відбуватися дивні події, коли людина отримує все, що хоче і чого прагне. Цей тренінг можна назвати «тренінг чудес», але це не чудеса – це звичайна реальність, як і те, що джміль літає всупереч усім законам фізики.

 

Додано абсолютно нові прийоми.

· Мислення «Від Хочу» — найсильніша вправа, що створює майбутні події за бажанням людини.

· Прийом, що створює всебічне достаток «Мій ідеальний світ».

· Прийом, що створює події «Я Є!» — новий, більш ефективних рівень візуалізації та ресурсних станів.

· «Трійкова система» замовлення бажань.

· І ще 3 сюрприз, про який ви дізнаєтеся на тренінгу!

 

Нові важливі теми:

3 причини, чому не виконуються бажання;

Система емоційного керівництва (С. Е. Р.);

Чоловіча та жіноча енергія для досягнення успіху;

7 золотих правил створення всебічного достатку.

 

Вся інформація і прийоми збудовані в єдину систему послідовних дій, які допоможуть людині створити свою бажану реальність і досягти того, чого він раніше бажав у своїх найсміливіших мріях.

 

Моя анотація до тренінгу.

 

Людина народжена для того, щоб прожити життя повне радості і достатку. Кожна людина може стати всебічно багатим і щасливим.

І для досягнення цього стану не обов’язково робити надзусилля і напружувати свою силу волі. Навпаки, все можна дістати спокійно і з задоволенням, достатньо лише знати і дотримувати деякі правила поведінки і способи мислення.

На тренінгу «Секрети успіху і достатку», ти выявишь і усунеш установки-блоки, що обмежують твоє рух вперед, і отримаєш працюють прийоми створення комфортного життя. Підсумок цього тренінгу тебе здивує і порадує!

Тебе чекає: швидке і легке рішення поточних питань, повна відсутність моральної напруги, розвиток і зростання особистості у духовному і матеріальному плані. Відкрий себе достатку!

 

Запрошую Вас та людей, які вам близькі й дороги, відвідати цей унікальний тренінг.

 

 

Відкрийте себе достатку і душевної гармонії.

 


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається