Секрет колосального зростання Особистості укладено в одному слові!

193

Одного разу, коли мені було років 15, я і мама пішли в магазин не далеко від нашого будинку. Тут потрібно зауважити, що все своє дитинство я прожив в приватному будинку і навколо нашого будинку розташовувалися такі самі приватні будинки. І от, вийшовши з свого подвір’я і попрямував до магазину, ми зустріли хлопчика років 6-ти в коротких шортиках і ракеткою для бамбинтона в руці.

 

Мама, як гостинна сусідка, почала розмовляти з хлопчиком. Після пари традиційних питань, мама запитала, як його звуть. Відповідь мене вразив! Те, що я почув, змусило мене замислитися над тим, яке виховання отримав дитина і що його в житті чекає. Хлопчик відповів: «Не знаю. Напевно, Дебіл».

 

Цього хлопчика ми бачили вперше і, як згодом виявилося, єдиний раз.

 

Чарівне слово, яка зумовлює успіх або тотальну невдачу.

 

У кожного в житті бувають ситуації, коли ти здійснюєш не дуже вдалий вчинок або приймаєш невірне рішення. Давайте уявимо або згадаємо один і таких випадків. Згадали? Тепер давайте «відмотаємо» подія до того моменту коли ви ще не знали про те, що це була помилка. Тепер повільно починаємо прокручувати до моменту усвідомлення цього факту. Бац! Ось ця мить настала! Це частка секунди, під час якої, з самої глибини свідомості, «вискакує» те слово, яким ви називаєте себе у подібні моменти. Яким словом (чином, роллю, метафорою) ви себе назвали?

 

Під час роботи з різними людьми, я чув найрізноманітніші варіанти цього слова-ролі. Серед варіантів часто зустрічаються такі: «дурник», «красавчик», «корова», «квочка», «нездара», «молодець», «ти найкращий» тощо

 

Це слово є одним з найважливіших для людини. Одне єдине слово в якому закладено три основних моменти визначають вчинки людини та результати які він отримує.

Момент перший: це слово відображає відношення людини до самого собі.

Момент другий: це слово означає роль, яка диктує людині певні правила поведінки.

Третій Момент: це слово описує очікування людини від себе і своїх вчинків.

 

Давайте розберемося на прикладі хлопчика.

Людина називає себе словом «Дебіл».

Його ставлення до себе: як до дебілові, може і коханому, але дебілові.

Роль дебіла зумовлює вчинки – надходить як дебіл.

Що може чекати від себе і від свого життя дебіл — вже стає зрозуміло.

 

Вся суть в тому, що це слово-роль з самого дитинства засіло так глибоко, що людині не просто самостійно його усвідомити. Це схоже на те, якщо людина з самого дитинства носить окуляри зеленого кольору і весь світ, в його уявленні, буде мати зелений відтінок. Людина навчиться розрізняти кольори і буде бачити світ кольоровим, але навіть білий колір в його сприйнятті, буде незмінно з домішкою зеленого. Особисто для нього, білий колір буде саме таким.

 

Сьогодні, ми не будемо займатися «розкопками» джерел виникнення негативних слів у свідомості людини. Краще займемося конструктивом — трансформацією негативних переконань в позитивно-підтримують. Слідом за зміною одного єдиного слова, слід глибока сутнісна трансформація Особистості людини.

 

Як вселити в себе позитивно-підтримуючий джерело.

 

Всі слова можна розділити на дві категорії: позитивно-підтримують слова, і негативно-гнобящие слівця. Якщо ви відстежили у себе слово, яке не підтримує вас, то нам необхідно його змінити.

 

Це робиться просто, якщо слідувати запропонованому нижче алгоритмом.

 

Крок 1. Створіть свою особисту слово-роль, яка вам подобається і буде вас надихати і підтримувати. На тренінгу «Я Переможець!» я пропоную такі варіанти: «Кращий (краща)», «Молодець», «Розумниця», «Красавчик», «Переможець». Ви можете придумати своє. Якщо придумаєте щось вартісне, обов’язково поділіться цим словом роллю з читачами блогу і зі мною.

 

Крок 2. Під час невдалих вчинків і ситуацій коли ви лаєте себе зазвичай, вживайте своє позитивне слово-роль.

 

Крок 3 (додатковий). Якщо у вас, на перших порах, не виходить автоматично використовувати своє слово-роль, не треба засмучуватися і лаяти себе. Нехай це буде з затримкою, але все одно назвіть себе підтримує словом. Далі ви вимовляєте ці слова: «В цей раз, я назвав(ла) себе не тим словом, яким хотів(ла). Наступного разу, я обов’язково назву себе «Кращий(велика)». Я так хочу!». Підставте в цю фразу своє слово-роль.

 

Для закріплень цього слова у вашій свідомості і переходу нового слова-ролі в несвідоме, потрібно ваше бажання, увагу до себе і трохи наполегливості. Слідом за зміною одного єдиного слова, слід глибока сутнісна трансформація Особистості, в кращий для Вас бік.

Користуйтеся!

 

P.S.

В одному з наступних постів, ми обов’язково поговоримо про «чорні діри», в які може йти вся енергія розвитку особистості людини.

 

Будьте Кращими!

 


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається