Результати використання Гімнастики Гермеса

227

У травні цього року, я познайомив читачів блогу з Енергетичної гімнастикою Гермеса. Деякі читачі блогу відгукнулися на моє запрошення взяти участь в експерименті і спробувати цю гімнастику на практиці.

Сьогодні, я розповім вам про свої враження від гімнастики. Також, ви дізнаєтеся про успіхи людини, який користується цією гімнастикою з 27 травня і люб’язно написав нам свої спостереження.

 

Ігор Соболь, 39 років.

Привіт Євген.
Хочу сказати слова подяки за Ваш внесок у мою долю і поділитися Своїм щастям усвідомлення сенсу життя. Все просто: ЖИТТЯ Є ЛЮБОВ!!!

Відгук з Гімнастики Гермеса .
Ніколи в житті не робив ніякої гімнастики, з великим зусиллям волі відвідував тренажерний зал, завжди після роботи відчував втому, і всі спроби медитації зводилися до «хропіння».
27.05.2010 року Женя запропонував зайнятися гімнастикою Гермеса. Я отримав посилання на опис вправ і зацікавився написаним. Надихнуло ще те, що сім вправ займало всього п’ять хвилин і ніяких фізичних навантажень.
Я був просто шокований таким припливом енергії. Перший тиждень я просто не міг спати, я втомився дивитися в стелю і йшов читати або сідав за якусь роботу на домашньому комп’ютері. І це після виснажливого трудового дня. Через два тижні сон стабілізувався. Просто я поміняв звички. Я став одночасно Совою і Жайворонком. Я лягаю на годину ночі і встаю о шостій. Я полюбив раннє Незаймане Ранок, коли здійснюю свою п’ятихвилинну пробіжку. Контрастний душ, просто фантастика. Зараз я не можу уявити себе без цієї гімнастики і такого ритму життя. Я відкрив для себе вегетаріанське харчування. У мене збільшився позитивний настрій, я придбав бажання жити на повну. Раз в тиждень став відвідувати зі своєю коханою нічні клуби і дискотеки до ранку.
Це здорово. Раджу всім!
З Повагою Соболь Ігор.

 

Дякую Ігорю за відгук і за увагу до себе і свого здоров’я!

 

Мої враження:

До того як я почав займатися гімнастикою Гермеса, я практикував «Око Відродження» і мені є що сказати з приводу обох методик.

«Око Відродження» — хороша техніка, яка вимагає мінімальних знання азів йоги і тому не всі її можуть робити правильно. Мені подобається ця гімнастика саме тому, що там є робота зі зв’язками (суглобами) і опрацювання багатьох зон тіла людини. Мінусом цієї гімнастики можу назвати час, який потрібен на виконання – 15-20 хвилин, і монотонність. Для мене не завжди комфортно виконувати одну вправу 21 раз поспіль.

«Енергетична гімнастика Гермеса» — хороша техніка, яка робиться досить швидко – 6-8 хвилин і динамічна. Особливим пунктом хочу зазначити, що гімнастика Гермеса дає дуже швидкий позитивний результат у вигляді великого припливу сил і енергії. Я став менше спати і краще себе почувати. Мінусом для мене стала посилена навантаження на поперек у нахилах. Без додаткового контролю, можна собі нашкодити. Це питання я вирішую приділяючи попереку окрему увагу при виконанні вправ, і регулярним масажем на термічної масажному ліжку (про термічний масаж можна дізнатися тут).

 

Мої висновки:

Користуюся гімнастикою Гермеса і регулярними заняттями йогою (1-2 рази в тиждень). Йога сама по собі дуже корисна штука! У мене виходить бути в тонусі (гімнастика Гермеса) і якісно опрацьовувати тіло (йога, як аналог «Око Відродження»).

Після досвіду застосування гімнастики Гермеса, можу сказати, що друге опис більше підходить для тих, хто всерйоз зібрався зайнятися своїм здоров’ям (читати друге опис).

Впевнений, що після прочитання наших відгуків, багатьом захочеться спробувати ці гімнастики на собі. Рекомендую це зробити прямо зараз.

 

Займайтеся і пишіть мені про свої успіхи.

 

Здоров’я Вам!

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається