Радісні новини

235

Хочу поділитися з вами радісними новинами.

Новина перша: Я люблю п’ятницю!
Велика частина людей, що люблять п’ятницю за те, що попереду вихідні. Я люблю п’ятницю за те, що попереду робочий день. По вихідних я веду тренінги, і мені це дуже подобається. Кожні вихідні я допомагаю людям і це дуже здорово.

.

Новина друга: На дворі весна!
Позаду прекрасна зима. В цьому році вона повернула нам радість снігу і зимових розваг. Сьогодні у всю світить сонечко. Зовсім скоро почнуть цвісти магнолії. Потім і всі дерева. Весна на дворі весна в душі!

Новина третя: Щастя є!
Новина не нова, але завжди актуальна 😆

.

Новина четверта: Пройшла друга щабель курсу «Підкори Свою Вершину»
Ще більше людей почали свій шлях до душевної гармонії і щастя. Було весело. Буде ще краще. Тепер в армії щасливих людей додалося.
Дивіться фотоальбом тренінгу =>

.

Новина п’ята: Є перші відгуки про тренінг
Мене надихнуло! Читайте:

На вулиці сніг, а у мене в душі весна… Я щаслива…щаслива, Я дуже щаслива! Я живу! Я знову повірила в неймовірне! Я знаю, що можу поміняти все в собі, що буде впливати на мої стосунки з людьми. Я сама господиня свого життя!

Це здається так просто і природно, але, в той же час, так незвично, непередбачувано, це щось величезне, вічне!!!! Грандіозні зміни в моєму житті. Це казка! Так, моє життя казка! І вона стала мрією і казкою з допомогою цих двох днів. НЕ ВІРИТЕ? Сходіть на тренінг – це Клас!!! Після цього тренінгу я готова використовувати свою особисту силу на повну котушку! Тому, що я в це вірю! І це не чари, все гранично просто і зрозуміло, Євген дає інструменти, про які ми ніколи не замислюємося….. а даремно!! Я знайомлюся з новими людьми, я роблю все, що хочу Я, я ВІЛЬНА від усіх своїх надумок і блоків!!!!!!!!!! І це тільки початок!!! Я вже бачу свою вершину і я її підкорю! Дякую!!!

.

.

.

.

Наталія Єжова.

.

Новина шоста: У вас є всі можливості для досягнення успіху!
Новина не нова, але завжди актуальна 😆

.

Підкоріть свою вершину!

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається