Псевдогероизм, або як людина знаходить складності на рівному місці

199

Друзі прислали мені забавний ролик. Ролик про те, як собака захищає кістки від своєї ж ноги.

Дивіться:

 

Забавно, як собака сама суне свою ногу до кістки і потім агресивно захищає свою здобич, кусаючи свою ногу яку сама й підсунула. Глядачів ролика розчулює собака і комічність самої ситуації.

 

Якщо вдуматися в те, що відбувається і провести паралелі з життям самих людей, можна побачити, як людина займається таким же дією кожен день. Але, ніхто не сміється, навіть собаки )) Скажу більше – це нормальна (звичайна) поведінка людини.

 

«Людина – єдина тварина, яка майстерно придумує собі страхи, і потім сама їх боїться»

 

Як часто свідомість людини підпорядковане страху, який народився з невинної, на перший погляд, питання до самого себе: «Я раптом трапиться…?». Ох вже цей всюдисущий питання… Як багато хороших ідей і великих доль він задушив ще до народження.

 

У ранньому пості «Страх або полохливі думки», ми вже обговорили різницю між страхом і думками саботажниками. Рекомендую прочитати цей пост.

 

Як це буває в житті.

 

Давайте разом промоделюємо ситуацію. Уявіть, що одній людині друг розповів свою ідею для бізнесу і запропонував відкрити спільний бізнес. Як ви думаєте, які думки в першу чергу прийдуть на розум цієї людини? Впевнений, що у більшості випадків це будуть думки про те, які труднощі чекають їх на шляху, і як складно це буде реалізувати. Часто буває, що новоспечені партнери, після пари годин роздумів і «знаходження» великої кількості складнощів просто бояться починати своє підприємство. За підсумком своїх роздумів, друзі будуть вирішувати труднощі та запитання, яких ще немає. Бізнесу немає, а складнощі вже є.

Хочу відзначити, що подібний стиль мислення притаманний більшій частині сучасного суспільства.

 

Є окремі особистості, які абсолютно на рівному місці створюють собі складності, або спеціально їх не шукають, а потім (Тут особливу увагу!!!) героїчно їх долають. Таких людей знайти не складно. Вони серед нас, можливо навіть ми такі.

Якщо у вашому оточенні є скорпіони (знак зодіаку) поспостерігайте за ними. 90% скорпіонів є яскравими представниками такого «героїзму». Це відмінна риса саме цього знака. У своїй практиці, я спостерігав такі випадки, що собака зі своєю ногою здасться вам абсолютно не смішний жартом.

 

Перевірте себе.

 

Наступного разу, коли ви будете планувати щось або міркувати про нових цілях або завданнях, відстежуйте свої думки. Про що ви думаєте в такі моменти: ваша свідомість шукає складності які можуть перешкодити вашим планам, або ваша свідомість шукає найкращий варіативностінт реалізації задуманого.

 

Як з цим жити.

 

Думайте про те, як багато доброго вам принесе реалізація ваших планів і нових ідей. Направте свої думки на позитив. Шукайте у нових справах радість і можливі вигоди. Подумайте про те, як багато нового ви дізнаєтесь досягнувши цей результат, і як сильно ви просунетеся вперед у своєму розвитку. А якщо ваш мозок, по-старому, буде шукати складності — то скажіть собі: «Нехай це буде легко і в задоволення». Можливо, уникнути труднощів недасться, але їх кількість буде в десятки разів менше.

 

Побажання собаці: не сунь свою ногу в пащу і не доведеться кусати себе ))

Побажання людині: не будь подібний собаці.

 

Успіхів Вам! І нехай це буде легко.

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається