Приємні моменти мого улюбленого справи

170

Доброго дня.

Сьогодні черговий чудовий день.

Ранок почався з того, що виглянувши у вікно, я побачив легкий сніг, що падає з неба. Зима – прекрасна пора року, і морозне повітря дарує зими особливий колорит. Я люблю дихати.

За традицією, я позаймався вправами «Око Відродження». Це чудова альтернатива ранковій зарядці. Рекомендую «Око Відродження» (його легко знайти в мережі або в серед книг.

Увімкнувши комп’ютер та перевіривши пошту, я виявив у своїй скриньці лист від посетительницы моїх тренінгів. Лист містив багато слів подяки, відгук про пройдені нею тренінгах та опис результатів достигнутыхэтм людиною.

День вдався на славу!

Дякую тобі, Оксано, за твій лист.

Нехай твоя коротка і чудова історія надихне всіх читачів блогу.

Прийшла розсилка на робочий e-mail майже 2 роки тому — анонс семінару: щось про гроші, посилання, прийоми. Думала, що при досить скромному форматі в кілька годин, буде замануха-анонс інших дорогих семінарів… Але ціна була символічною, тому вирішила спробувати. Якщо не сподобається, жаліти не буду.

Прийшла в Будинок Кіно, і… з першого звернення Євгенія пішла повноцінна серйозна робота. Це підкуповувало. Мені сподобалося таке серйозне ставлення ведучого, сам формат зустрічі, манера подачі. Пару місяців застосовувала рекомендації, вела щоденник.

Потім, протягом півроку було 2 повноцінних тренінгу. З’явилося неймовірне відчуття, ніби крила виросли! Порівняно з перед. роком дохід нашої сім’ї виріс в 2 рази.

Далі, у нових економічних реаліях» 2009 р. ми додали до отриманим грошам ще приблизно + 70 %. І це в той час, коли навколо народ, головним чином, скаржиться і ниє. Кожен вибирає своє! Я просила життя мені допомогти, показати, підказати, як і куди рухатися. Слухала, дивилася по сторонах, намагалася бути відкритою для чогось нового, корисного, потрібного саме мені. Розумію, що сама притягнула в своє життя і «Розвиток», і все, що було після. Обожнюю ці знання, рада, що я змінююся. Класно, коли з кожним днем життя стає краще в усіх відношеннях… Тепер розумію: все тільки починається!
Женя, ти — чарівник!

Прикоп Оксана
керівник відділу B2B, КП ТОВ «ВІВАТ Дистрибуція»
.

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається