Притча про душах, присутніх на Землю

218

Якось зібралися душі на нараду перед втіленням на Землю. І ось Бог запитує одну з них:

 — Навіщо ти йдеш на Землю?

 — Я хочу навчитися прощати.

 — Кого ж ти збираєшся прощати? Подивися, які душі чисті, світлі, люблячі. Вони настільки люблять тебе, що нічого не можуть зробити такого, за що їх потрібно прощати.

 

 Подивилася Душа на своїх сестричок, дійсно, вона їх любить безумовно і вони її так люблять! Пригорюнилась Душа і каже:

 — А мені так хочеться навчитися прощати!

 

 Тут підходить до неї інша Душа і каже:

 — Не журися, я тебе так сильно люблю, що готова бути поруч з тобою на Землі і допомогти тобі випробувати прощення. Я стану твоїм чоловіком і буду тобі змінювати, пити, а ти будеш вчитися мене прощати.

 

 Друга Душа підходить і каже:

 — Я тебе теж дуже люблю і піду з тобою: буду твоєю мамою, карати тебе, всіляко втручатися в твоє життя і заважати жити щасливо, а ти будеш вчитися мене прощати.

 

 Третя Душа каже:

 — А я буду твоєю кращою подругою і в самий невідповідний момент зраджу тебе, а ти будеш вчитися прощати.

 

 Ще одна Душа підходить і каже:

 — А я стану твоїм начальником і з любові до тебе, буду ставитися до тебе жорстко і несправедливо, щоб ти могла випробувати прощення.

 

Ще одна Душа зголосилася бути злою і несправедливою свекрухою… Таким чином, зібралася група люблячих один одного душ, придумали сценарій свого життя на Землі для проживання досвіду прощення і втілилися. Але виявилося, що на Землі згадати Себе і про своє договорі дуже складно. Більшість прийняли всерйоз цю життя, стали ображатися і гніватися один на одного, забувши про те, що вони самі склали цей сценарій життя, а головне що всі ЛЮБЛЯТЬ один одного!

 


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається