Плануємо день для досягнення успіху!

202

Золоте правило управління часом говорить: «10% часу, витрачених на планування до початку роботи, заощадить 90% часу при вирішенні поставлених завдань».

Інвестуйте свій час в планування.

Навчіться планувати час.

Це досить просто!

 

Просте планування для початківців.

 

Заведіть собі окремий зошит або блокнот, у якому ви будете записувати усі свої плани і справи, які необхідно зробити. Я називаю таку зошит «Діловий щоденник». Цей щоденник стане в нагоді для ведення записів та подальшого планування. Також, цей зошит можна використовувати для розстановки пріоритетів між завданнями і компонування справ однотипні блоки.

Часто починаючий діловий чоловік, з-за великої кількості поточних справ, забуває зробити щось дуже важливе. Наприклад, людина може забути зателефонувати і домовитися про потрібної зустрічі і, як підсумок, зірвати операцію. «Діловий Щоденник» зменшить навантаження на вашу пам’ять і дозволить вам різко знизити відсоток справ, які ви забули зробити. Більше зробив – більше заробив.

 

У міру зростання кількості завдань, ваші мізки все більше і більше «роздуватися» від кількості інформації, яку треба пам’ятати. Досвідчені бізнесмени, інтуїтивно приходять до ідеї планування і записів поточних справ. Будемо вчитися у них планувати і бути успішними.

 

Спосіб використання «Ділового щоденника»

 

Приміром, сьогодні 20 жовтня. Завтра мене чекає низка важливих справ і пара-трійка не настільки важливих завдань. Зараз вечір і це найкращий час для планування завтрашнього дня. Саме ввечері, коли ще не вщухли думки про роботу ви можете скласти найбільш повний список справ на завтра.

Відкриваємо зошит і у верхній частині сторінки, гордо пишемо:

21 жовтня 2010 р.

Що необхідно зробити:

1. (на цьому місці ви починаєте писати всі завдання на завтра)

2. ….

3. ….

4. ….

Як бачите, нічого складного!

Далі починається найцікавіше.

З моменту складання цього списку, і до самого ранку до списку можна не звертатися і вже не думати про те, що ще потрібно зробити завтра. Якщо ж ви, раптом, згадайте що-небудь про справи на завтрашній день — у будь-який момент можна відкрити зошит, дописати необхідне і знову віддатися насолоді від вечірнього відпочинку або спілкування з улюбленими людьми. З часом, ви відчуєте наскільки менше ваша голова забита справами, про які потрібно пам’ятати — ви точно знаєте, що у вас все записано і все буде зроблено.

Вранці, відпочивши, з ясною головою відкривши зошит, ви відразу побачите всі записи, необхідні для успішної роботи. Тепер можна скласти послідовність дій на сьогодні. Починаючи день таким чином, ви, моментально, включаєтеся в роботу і не втрачаєте час на болісні спогади по типу: «… що ж вчора я хотів зробити…?».

 

Протягом дня, ви також можете вносити «вспомнившиеся» і нові завдання на сьогодні і завтра. Робота з «Діловим щоденником» будуватися за принципом: «Згадав – записав. Народилася нова задача – записав».

 

Як бачите, все просто! Пам’ятати не потрібно і, отже, мізки звільняються для рішення більш важливих задач.

 

Разом:

 

Математика успіху: 6 грн (приблизно стільки коштує зошит на 48 аркушів) = ясна голова і максимальна кількість зроблених справ.

Вигода очевидна!

 

Простий навик записування завдань на папері, дозволить вам «розвантажити» свою пам’ять і свідомість. А елементарне планування дозволить різко збільшити кількість виконаних вами справ

 

Більш складні інструменти управління часом ми розглядаємо на тренінгу «Мистецтво управління часом для підприємців і будівельників кар’єри». Запрошую вас на цей тренінг – він дуже допомагає!

 

P.S.

В одному з наступних постів, ми поговоримо про те, як «Діловий щоденник» перетворити на потужний інструмент особистісного розвитку. Слідкуйте за анонсами!

 

Успіхів, Вам!


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається