Перемога над собою і для себе!

245

З моменту проведення останнього тренінгу «Я Переможець!» минуло вже 12 днів.

Для багатьох жителів нашої країни це чергові 12 днів, про які вони ніколи не згадають.

Але для кількох людей, які пройшли цей тренінг – це цілих 12 днів нової, насичена фарбами життя. Ці люди повірили мені, прийшли на тренінг, і отримали все, що хотіли і навіть більше.

Дивіться як учасники прожили два дні тренінгу, і з якими емоціями вони покинули аудиторію: http://www.blog.deyneko.com.ua/archives/2214

 

Сьогодні я отримав два відкликання і з задоволенням ділюся ними з вами.

Один короткий відгук від мого тезки з Луганської області. Другий відгук — це повноцінна стаття з короткими рекомендаціями, на основі знань отриманих на тренінгу «Я Переможець!».

 

Всім рекомендую – час цього варто!!!

 

Доброго дня! Ділюся своїми враженнями про тренінг «Я Переможець», який проводить тренер найуспішніших людей Євген Дейнеко. Про тренінгу дізнався з інету, останнім часом мене все частіше цікавлять питання особистісного розвитку, творчої реалізації, самовдосконалення. Мені не один раз пропонували участь на різних тренінгах з мережевого маркетингу. Я давно планував позайматися на подібному тренінгу, але все якось відкладав, з-за того, що я живу не в Києві, а в Луганській області, визначившись з часом, я прийняв рішення брати участь на тренінгу «Я Переможець» 14,15 травня. Прибув на тренінг найпершим. Два дні занять на тренінгу стали в моєму житті максимально наповнені добром, позитивом, веселощами, вірою в себе, сміхом і усмішками! У нас чудова команда всі хлопці були сповнені ентузіазму і відкриті для отримання нового, вони жадали, як і я знань, умінь і навичок — і ми їх отримали сповна!

 

Після участі в тренінгу, я зрозумів, що абсолютно ВСЕ МОЖУ! Найцінніше, що приніс у моє життя тренінг «Я Переможець» – це відчуття непорушною внутрішньої впевненості, що мої життя, спілкування з людьми почали змінюватися в бік ще більшої любові, добра, щастя, процвітання і душевної і тілесної гармонії.

 

Спасибі Євгену, за ту енергію, яку він віддавав нам, ці два дні, навчаючи нас! Спасибі за ті потрібні слова, які він знаходив для кожного, розкриваючи внутрішній потенціал людини!

 

         Всім рекомендую – час цього варто!!!

         УСПІХУ Вам та ПРОЦВІТАННЯ!!!

З Повагою Євген Качалей, с. Мілове, Луганської області.

 

 

Як я станцювала джагу на розжареному вугіллі.

 

Чомусь прийнято вважати, що всякого роду психологічні тренінги адресовані молоді – мовляв, дами в елегантному віці вже досягли такого ступеня мудрості і духовної зрілості, що самі можуть працювати психотерапевтами! Особисто я, тільки розмінявши п’ятий десяток, зрозуміла, що тренінги – це не просто спосіб весело провести час і завести нові знайомства, а дійсно дуже корисна штука. Але я навіть в думках припустити не могла, що мене — людину, що має про йогу лише умоглядне поняття, можна навчити пройтися босоніж по битому склу. І палаючим вугіллям. Я зробила це!! В рамках тренінгу «Я – переможець!»

 

 

 

Описувати докладний зміст тренінгу довго і суперечить мого нинішнього стану духу. До того ж, це не дуже корисно, як сказав тренер – адже, вихлюпуючи свої емоції, ми позбавляємося від них! І це не входить у протиріччя з відомим «Поділися усмішкою своєю, і вона до тебе не раз ще повернеться!» Виявляється, і радістю потрібно ділитися грамотно – просто посміхнутися і сказати: «Це супер!», а не виливати захоплення, закочуючи очі, розмахуючи руками і малюючи всі відтінки емоцій і почуттів.

  

До речі, це був перший навик, який я придбала на тренінгу і якими ділюся з вами. Впевнена, що він і інші п’ять – допоможуть вам так само, як і мені, побороти свої страхи, знайти упевненість в собі і стати таким собі «конструктивним пофігістом»:) Перевірено — дуже спрощує життя!

 

• Я ніколи не замислювалася, чому людина так багато чого боїться! Виявляється, страх закладений в людині на генетичному рівні – адже наш далекий человекообразный предок, навіть поїдаючи свій доісторичний банан, не міг зробити це в повному спокої, постійно озираючись у пошуку більш сильних претендентів на його обід. Так і в нас сидить страх того, що з кількох варіантів розвитку подій обов’язково трапиться трагічний… А інформація зі знаком «-«, щоб ви знали, запам’ятовується в 12 разів краще! Мене на тренінгу навчили «відстрілювати» погані думки в зародку: відчула, що думки скочуються в депресивну бік – раз! за ним з гумки на зап’ясті! Я завела кілька різнокольорових гумок – щоб під різний одяг – і ходжу собі клацаю, проганяючи геть негатив. Покарання болем – реально дієва штука! У перші дні у мене зап’ясті аж почервоніло від «пострілів». З кожним днем їх все менше – настрій все краще!

 

• Щоденно в світі відбувається мільярди подій – від запуску космічного корабля до смерті метелики-одноденки. Кожне з них по суті своїй нейтрально. Позитивну або негативну забарвлення надаємо їм ми самі. Здавалося б, що нейтрального може бути в тому, що ти дзвониш чоловікові, який три години як виїхав з роботи і досі не повернувся додому? Але з іншого боку, що хорошого в тому, щоб щохвилини терзати телефон, запиваючи свою паніку корвалолом і малюючи в уяві картини одну жахливіше іншого? Не можу сказати, що я на сто відсотків навчилася керувати своїми почуттями і не переживати з приводу землетрусу в Японії, наприклад. Я в процесі. Головне, що я зробила – це встановлення «Я почну хвилюватися о 21.45, а до цього часу спокійно помию посуд (пограю на гітарі, почитаю книжку і тд)» і «Якщо я ніяк не можу вплинути на ситуацію, я просто змінюю до неї ставлення». Америку не відкрила, але на своїй шкурі відчула дієвість такого підходу!

 

• У кожного з нас є так звана «зона комфорту» — та, в якій ми відчуваємо себе в безпеці. До недавнього часу я відчувала себе у «своїй тарілці», коли знала, що у мене є осоружна, але стабільна робота, яка забезпечує мені мінімум, але прожитковий. Моя вага (далекий від ідеального) теж був комфортним, так як дозволяв мені не обмежувати себе в тістечок і шоколаді. Сказати, що в один момент (після пробіжки з тліючим вугіллям) все змінилося, було б відвертою брехнею! Я просто … перестала відчувати себе в безпеці у своєму болоті! Я ніби виросла з нього у мене у самої проклюнулися крильця.:) Що мені допомогло? Вправа «реальне поведінка» — я почала думати про себе як про жінку, яка важить на 20 кг менше, безпосередньо спілкується зі Стівеном Спілбергом і Паком Чхануком (причому, з кожним – рідною йому мовою!) і відчуває себе просто осередком гармонії. Спробуйте! Головне, робити це вправа (як і всі інші, втім!) регулярно. А ще найголовніше, щодня робити щось, що наближає вас до самої себе справжньої.

 

• Для мене було одкровенням дізнатися, що будь-яка система прагне до балансу. Ні, фізику в рамках шкільної програми я подужала і навіть пам’ятаю визначення сполучених посудин, але ніколи не переносила закони фізики на реальну життя. Виявляється, людину, який вирішив змінити світ і почав з себе, чекає безліч перешкод. У цьому твердженні не було б нічого оригінального, якби мова не йшла про рідних та близьких людей! Я проаналізувала один аспект свого життя і жахнулася: всякий раз, коли я оголошую про те, що збираюся схуднути, чоловік починає в необмежених кількостях скуповувати солодощі. Фахівці кажуть, що він робить це несвідомо: йому просто зручніше зі мною колишньою, а почни я змінюватися, і йому доведеться покидати зону комфорту! Тому на даному етапі я прагну стати автономною – намагаюся за допомогою афірмацій («Кожна клітинка мого тіла випромінює здоров’я!, «Я самодостатня і спокійна!», «Мене переповнює здоровий пофігізм!») розвинути в собі незалежність. Від вітрин, переповнених кондитерськими виробами. Від подруг, запрошують на шашлики. Від власної ліні, яка готова виправдати навіть поведінку чоловіка, що заповнив морозильна камера морозивом.

 

• Елеонора Рузвельт якось сказала: «Якщо я відчуваю себе пригніченою, значить, я сама дозволила собі бути такою». Ця жінка ніколи не була моїм кумиром, але вислів її мені по душі. Пригнічений стан духу, поганий настрій, депресія – це плід нашої уяви. Так говорять психологи, і у мене немає підстав з ними сперечатися. Тому що достатньо хоча б один день прожити в режимі «Чия проблема, той і автор», щоб зрозуміти: у житті набагато менше гострих кутів, коли за шкірку оттаскиваешь себе від поглиблення в якусь проблему. Потрібно просто розширити межі свого світу, штучно збільшити свій «ареал проживання» (і в фізичному та ментальному сенсі) – в такому середовищі проблеми разрежаются і розчиняються. Почати можна з малого, як я. Наприклад, чистити зуби лівою рукою. Ходити на роботу новим маршрутом. Перестати дивитися новини. Починати фразу не з «можливо», а з «я впевнена». Ловити себе на «блін, яка ж я дурепа!» і не лаяти, а … погодитися з тим, що ви про це подумали, і тут же сказати «але насправді, я розумниця!»:)

 

Напевно, саме ця віра в свої сили (а також багатоголосий скандування «Ти сама смілива! Ти найсильніша! Ти все можеш!») допомогла мені покрокувати на битому склі і пройтися по розпеченому вугіллю. Перше відчувалося як хмиз (ні подряпини), друге – як сильний жар (без опіків). Друзі скептично зауважують, що без інструктора я не зможу увійти в це змінений стан і повторити свій подвиг. Спочатку я образилася, що друзі не вірять в мене, потім розлютилася і засмутилася… А потім згадала про гумку на зап’ясті і «отстрелила» всі ці негативні емоції. Я живу в світі з собою і мені нема чого кому б то не було що б то ні було доводити! Ура мені!:)

 

Діляра Шкурко, учасниця тренінгу.

 

* * *

 

Для всіх бажаючих відвідати тренінг «Я Переможець!», рекомендую це зробити якомога раніше – не втрачайте свій дорогоцінний час під назвою Життя.

 

 

Отримай від життя максимум!

 


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається