Оволодій своєю сексуальною енергією

185

Сексуальна енергія – потужна сила. Вона наче море може бути спокійна і прозора, а може бути небезпечна і трощити все на своєму шляху. Людині потрібно вчитися керувати своєю сексуальною енергією.

Сексуальна енергія людини, немов паливо для паровоза, який мчить до своєї мети. Якщо палива багато і воно розумно витрачається, то паровоз довезе всіх учасників у пункт призначення за розкладом, а можливо і раніше. Людині потрібно вміти розпоряджатися своєю сексуальною енергією.

Сексуальна енергія схожа на зернятко пшениці – якщо дати йому комфортні умови для зростання, воно проросте і, з вдячністю, подарує нам сотні своїх плодів. А якщо позбавити зерно сонця або вологи, то воно висохне і помре разом з надіями і майбутнім. Людина зобов’язана проявити свою сексуальну енергію.

Багато людей боятися проявляти свою сексуальність. Впевнений, що прямо зараз хто читає ці рядки соромиться це читати або засуджує все написане. Типові висловлювання на кшталт: «Ось Дейнеко хам і аморал…», або «Як можна про ЦЕ говорити так відкрито — це ж не прийнято…». НЕ будемо сперечатися з подібними словами – хай буде так, як воно є. Для таких людей можливо час ще не настав…

Я ж хочу нагадати всім нам про те, що секс, на ряду з їжею і водою, є самим базовим інстинктом людини, і саме секс керує більшою частиною наших вчинків. Нескінченно нерозумно заперечувати свою природну сутність і пригнічувати свої сексуальні посили. Придушення своєї сексуальності порівняй того, що ви будете голодувати 80 років, посилаючись на те, що в суспільстві не прийнято їсти. Пропоную повернути собі свою сексуальність і дозволити їй проявитися на благо собі та своїм близьким.

Спеціально для всіх хто відчуває і усвідомлює всю силу своєї енергії і тих хто хоче навчитися проявляти свою творчу силу, ми проводимо майстерню «Оволодій своєю сексуальною енергією».

На майстерні ми будемо розбирати причини блокування сексуальної енергії і шляхи нейтралізації затискачів. Ми пройдемо 3 етапи пробудження своєї сплячої сексуальності і на практиці почнемо ставати справжніми Чоловіками і Жінками.

Ось програма практикуму: http://razvitie.com.ua/seksenerjy.html

Всіх бажаючих взяти участь у практикумі ми чекаємо на 28 квітня (четвер) в офісі центру «Розвиток».

Для тих, хто не зможе потрапити на цю подію, я викладу на блозі уривок запису цієї майстерні та короткий опис основних тем. Чекайте матеріал «Оволодій своєю сексуальною енергією», але, зрозуміло, живу участь завжди дає більше ніж заочне.

Приходьте, буде цікаво.

Живіть вільно!


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається