НЕСекретный секрет успіху

259

Євген, відкрийте мені секрет успіху… приблизно з таких слів починається половина листів, які приходять на мою адресу.

Відповідаю всім і відразу — підніміть своє тіло з дивана і зробіть що-небудь!

Напевно, це суто слов’янський менталітет змушує нас шукати чарівну пігулку і секретний секрет, який в секунду переверне ваше життя і миттєво наповнить її всіма благами всесвіту (яхти, машини, будинки, магазини…).

Для наочності згадаймо російські народні казки. Ось типовий приклад:
«Сидів Іванушка на печі тридцять років і три роки. Пішов він за водою, сунув відро в ополонку і витяг чарівну щуку» або «знайшов скатертину самобранку…» або «зловив золоту рибку…».

Всі ми хочемо вірити в чарівну паличку, таємне заклинання, чарівну фею або принца на білому коні… Віримо, чекаємо і «сидимо на печі» в очікуванні цього чудового моменту. Довго чекаємо, і всі дивуємося «ну чому ж нічого не змінюється??! Життя не справедлива!».

Дивіться відео:

Але ще більш витончена форма «сидіння на печі» — візуалізація. ВИ напевно бачили людей, які на питання «Що ти зробив для досягнення успіху?» вам дадуть відповідь: «Я візуалізую!».

Для таких людей у мене є погана новина. Візуалізація сама по собі не працює.

Поділюся з вами слов’янської притчею.

Захотів якось мужик переправитися через річку на другий берег. Підійшов до причалу. Знайшов поромника. Дав йому пару монет і сів у човен. Поромник поставив весла і почав гребти веслами, поступово прискорюючи човен. Мужик побачив, що на веслах поромника написані слова. На одному веслі написано «Молись», а на іншому «Працюй».
— Я чув, що якщо сильно молитися, то Бог дасть тобі все, що ти побажаєш, — сказав мужик паромщику.
— Давай подивимося, чи вірні ці слова, — відповів поромник і почав смутку тільки одним веслом, на якому було написано «Молись».
Човен, за законами природи, почала описувати кола на одному місці, а течія зносила лобка вниз. Зробивши пару кіл на одному місці, поромник спинив весло з написом «Молися» і почав гребти веслом з написом «Працюй». Човен знову почала крутитися на одному місці, і тільки протягом невблаганно відносило її геть від заповітної мети.
— Для того, щоб досягти своєї мети, потрібно і трудиться і молитися. Одне без іншого неможливо, – сказав поромник і спрямував човна до берега, загрібаючи двома веслами.

Хороша новина для любителів працювати 24 години на добу: ви можете досягати все швидше і простіше, якщо підключити з своїм діям процес візуалізації.

Хороша новина для любителів візуалізації: вона працює дуже добре, якщо підкріпити візуалізацію своїми діями.

Я використовую візуалізацію і всім рекомендую це робити, але, при цьому, обов’язково потрібно робити конкретні кроки по досягненню своїх цілей.

Візуалізація досягнутої мети
+ конкретні кроки по досягненню
= реалізована мета.

Всім успіхів та натхнення!
Е. Д.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається