Настають прекрасні дні!

190

З радістю повідомляю, що 11-12 червня ми проводимо тренінг «Я Переможець!».

Запис вже йде і тренінг відбудеться!

 

Буквально сьогодні мені написав свій відгук колега Євген Тепляков. Він побував на тренінгу кілька разів, і ось його враження:

 

Я переможець!

 

У тренінгу «Я Переможець!» я брав участь вже 4 рази. Хочу поділитися тим, що для себе виніс і що говорю про це тренінгу своїм близьким друзям і знайомим.

 

Кожну хвилину кожен з нас приймає, якесь рішення: рішення за типом робити або не робити, говорити чи не говорити, йти чи не йти, добре або погано. Точно так само будь-яка людина вирішує, як йому реагувати на ту чи іншу подію у своєму житті, позитивно чи негативно. Наприклад, візьмемо дощ, він сам по собі нейтральний, і знайдуться люди, які скажуть що: дощ це дуже добре! І точно так же знайдуться люди, які скажуть вам, що дощ це бридко і огидно.

У більшості людей, відношення до події формується або спираючись на думку натовпу (за принципом: всі так роблять, і я так буду), або на автоматі, вже заздалегідь колись заготовленої шаблонної реакції.

Приклад: згадаймо слов’ян, що вони роблять, коли помирає людина? Вірно, вони плачуть! А індуси як ведуть себе в цій ситуації? Вірно, вони сміються і святкують! І ті й інші ведуть себе так тому, що так прийнято в їх соціумі.

Тренінг «Я Переможець!» розкриває людині унікальну можливість, навчиться свідомо вибирати свою реакцію на будь-яку життєву ситуацію. Під час тренінгу прокидається повна усвідомленість, і розуміння себе. Відповідальність за свій настрій і емоційний стан. Це дуже круто!!!

 

На завершення другого дня прогулянка по розпеченому вугіллю в 1200 градусів!

Можете собі уявити яке це випробування для «новачка». І тут багато задають питання: А навіщо це шоу? А можна якось без вугілля обійтися? Це говорить страх — я їх розумію )) Я відповім: Вугілля-це не шоу, а унікальна можливість затвердиться, в тому, що ти повністю опанував даними тобі навиком. Перед тим як пройти по вугіллю ви налаштовуєтеся і свідомо робите свій вибір, реакцію на цю подію. Результат вашого вибору, 4-6 кроків по розпеченому вугіллю в повній цілості і хорошому настрої. Повна відсутність страху, лише впевненість у собі і комфорт.

 

І на останок Я скажу вам те, з чого почав:

Все, що ви сьогодні маєте в своєму житті, АБСОЛЮТНО ВСЕ! Це є результат вашого власного вибору в минулому, це низка усвідомлених і не усвідомлених рішень і реакцій.

Тепер знаючи все це, ви можете собі тільки уявити, наскільки зміниться ваше життя, коли ви почнете самостійно задавати необхідну для себе реакцію і емоцію на те, що відбувається в житті.

 

Особисто мені, цей тренінг дуже доріг, т. до. все що вмію, все, чого досяг, і все чому вчуся, я намагаюся внести в цей тренінг для того, щоб максимально допомагати всім людям, які звертаються до мене за допомогою і порадою.

 

Тренінг довів свою ефективність вже тисячі разів!

Дивіться відгуки, відео і фото тренінгу:

http://www.blog.deyneko.com.ua/archives/2229

http://www.blog.deyneko.com.ua/archives/2214

http://www.blog.deyneko.com.ua/archives/1711

http://www.blog.deyneko.com.ua/archives/1701

http://www.blog.deyneko.com.ua/archives/1379

 

Нагадаю про нашу систему лояльності та підтримки:

Якщо ви проходили тренінг «Я Переможець!», то повторне участь у цьому тренінгу: всього 300 грн. (тільки за мінімальні орг.витрати).

Ми свідомо пішли на цей крок, щоб закріпити і посилити результати наших учасників.

 

Реєструйтеся та беріть участь: (044) 228 55 32

 

Змініть своє життя в потрібну Вам сторону!

До зустрічі.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається